Nasıl Giyerim?

Trend Alarmı: Beyaz Çizme ve Bot Nasıl Kombinlenir?

Bu sonbahar ve kışa damga vuran, bangır bangır trend alarmları çalan beyaz bot ve özellikle çizmeler! İyi güzel aldık da  bunu kombinlemesi dert diyenleri duyar gibiyiz! Bu konuda hayli kafası karışmış olanlar, beyaz aslında her şeyle kombinlenir gibi yanlış bir fikre kapılanlar için detaylı bir kombin yazısı hazırladık! İşte beyaz çizme ya da beyaz bot ile yapabileceğiniz kombinler!

Beyaz Çizme Nasıl Kombinlenir?

Beyaz rengi öne çıkarmanın en iyi yollarından biri onu beyaz ile kombinlemek! Tabii bu her zaman çok doğru değil. Kumaşların dokusu, ten renginiz, saç renginiz ya da birlikte kullanacağınız aksesuarlara göre karar vermeniz lazım.

 

Beyaz bot ya da çizmeleri jean ile kombinlemek oldukça sık bir stil sağlar! Özellikle skinny jeanler ile kombinlerseniz bu kombindeki tonlar oldukça sık durabilir. Sezon modası kürk palto, jean ve beyaz bot! Harika bir kombin olabilir.

Yine sezon renklerinden nude tonlar! Her ten ve her saç rengine uygun bir renk diyebiliriz nude tonlar için. Beyaz ile kombini de bizce oldukça şık! Nude renk tonlarında biraz daha kırık beyaz, ekru tonlar tam beyaz renk yerine çok daha hoş olacak. Aksesuar olarak biraz kombini ısıtmak isterseniz gold ya da rose gold önerilerimiz arasında!

 

Beyaz bot ya da çizmeleri sıcak renklerle kombinlemek! Taba, tarçın, bordo ve kahve tonları! Hepsi mi beyaz bot ya da çizme ile kombinlenir derseniz bizce cevabı kesinlikle evet!

Tamamı beyaz ya da ekru beyaz tonlarından bir kombin ise bizce bu kadar güzel renkler varken bu sezon biraz uzak durmanız gereken b,ir kombin! Tabii yine tercih size kalmış 😉

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık