Erkek Modası

İtalyan Erkeklerinden Stil Önerileri

İtalyan erkekleri her zaman stilleri ile ilham kaynağı olmuştur. İtalyan erkek stili olarak moda dünyasında kendinden söz ettirmeyi başaran İtalyan erkeklerinin en büyük stil sırrı, kaliteye, tasarıma ve iyi görünmeye dair küçük yaşlarda bilgi edinmeleri. İtalyan erkekleri daha küçük yaşlardan itibaren kaliteye önem vererek ve kaliteyi takdir ederek büyütülür.

İtalyan erkeklerinin stil konusundaki ilk sırrı üzerine oturan kıyafetler içerisinde rahat hissetmek! Belki moda dünyası için bu size biraz iddialı gelebilir. Moda denilince özellikle Türkiye’de rahat edemeyeceğiniz ama moda olduğu için giymeniz gereken kıyafetler yer alabiliyor. İtalyan erkekleri için durum tam tersi! Onlar rahat hissetmeli ve şık olmalılar. İşte İtalyan erkeklerinin diğer stil ipuçları!

Muhteşem Renk Kombinleri!

İtalyan erkek stili denilince karşımıza ilk olarak muhteşem kombinlenmiş renk tercihleri geliyor. Renk tercihi konusunda her zaman cesur davranan İtalyan erkekleri, bu stile sahip olmak isteyen ve en çok tercih ettiği renk siyah olan türk erkeklerini biraz zorlayabilir.

İtalyan Erkek Stili

İtalyan Erkek Stili

Vazgeçilemeyen Gömlekler!

İtalyan erkeklerini haftanın yedi günü neredeyse her koşulda gömlekle görmek mümkün. Havuz başından tutun, spora giderken bile jilet gibi ütülenmiş gömleklerle onları görmek mümkün. Fiziklerine önem veren İtalyan erkekleri haliyle gömlek seçimlerinde de fit yani üzerine oturan gömlek modellerini tercih ediyor. Bu arada kısa kollu gömleklerin moda dünyasında hiç sevilmediğinin de altını çizelim. İtalyan erkekleri de bu konuda tabii ki uzun kollu gömlekleri tercih ederek, son derece hoş bir şekilde kıvrılmış kollar ile gömlek kol boyunu ayarlıyorlar.

İtalyan Erkek Modası ve Stil İpuçları

İtalyan Erkek Modası ve Stil İpuçları

Aksesuar Şart!

İtalyan erkek stilininiz olmazsa olmazlarından birisi de aksesuarlar! İtalyan erkekleri kadar aksesuar kullanımını seven başka bir erkek topluluğu var mıdır emin değiliz! Renk kullanmayı seven ve cesur davranan italyan erkekleri aksesuarı da tercih edince ortaya harika ve etkileyici kombinler ortaya çıkıyor.

İtalyan erkeklerinin en çok sevdiği aksesuarlarının başında fular, şal ve atkı gibi boyunlarına taktıkları aksesuarlar geliyor. İtalyan erkeklerini kravat yerine daha çok fularlar ile görebilirsiniz!

italyan_erkek_modası_ve_stil_onerileri_2

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık