Erkek Bakımı

Erkek Bakım Önerileri

Erkeklere bu hafta biraz torpil geçelim ve en önemli konuları erkekler için yazalım dedik. Bunlardan en önemlisi de erkeklere bakım önerileri. Erkek bakımı hakkında nedense pek fazla konuşulmuyor. Herkes erkek bakımından çok da iyi anlamıyor ya da sırlarını paylaşmaktan hoşlanmıyor olabilir. Biz bugün size, erkek bakımının en önemli altın kurallarını yazacağız. Aklıma gelen her şeyi eklediğimiz için numaralandırmayacağız. Eğer size önerilerimizden size uygun olanları uygularsanız, siz de kendinizdeki farklı mutlaka farkedeceksiniz.

Yeni Saç ve Sakal Modellerine Açık Ol!

Erkek Bakım Önerileri

Erkek Bakım Önerileri

Yeni bir saç modeli, seni her zamanki halinden farklı göstereceği için dikkat çekecektir. Kendinize yeni saç modelleri seçerken lütfen, yüz şeklinize, tarzınıza ve kafa şeklinize uygun modelleri seçmeye özen gösterin. Eğer kendinize uygun modeli bulamıyorsanız, araştırmaya önce yüz şekinizi belirleyebilir ya da bir uzmandan destek alabilirsiniz. Bu uzman, güvendiğiniz bir berber ya da arkadaşınız da olabilir elbette.

Erkek Bakım Önerileri

Erkek Bakım Önerileri

Sakal ya bırak bırakmaya karar vermeden önce, sizi derbeder bir görünüme mi kavuşturacak yoksa sizi daha derli toplu ve tarzınızı yansıtacak bir hale mi getirecek bu oldukça önemlidir. Sonuçta bakımlı olmak içn attığımız adımların, hedeften şaşmasını istemeyiz değil mi?

Erkek Vücut Bakımı Her Zaman Önemlidir

Erkek Bakım Önerileri

Erkek Bakım Önerileri

Erkeklerin, kadınlar kadar vücutlarına önem vermedikleri artık ulu orta rahatça dile getirilebiliyor. Siz de bu tür sözleri çok duyuyorsanız çevrenizdeki şaşırtabilirsiniz. Bunun için teninizin doğal olarak ışıldaması gerekiyor. Vücut temizliğiniz de elbette önemlidir. Siz farketmeseniz de kadınlar, erkeklerin vücut bakımına ne kadar önem verdiğini hemen anlar. Mesela, erkeklerin vücut kremi kullanmaktan hoşlanmadıkları çok açık. Kuru, çizilen bir tene sahip olan erkekler de yeterli derecede bakımlı görünmezler. Daha da önemlisi, kuruluktan çatlamış dirseklerle hiçbir kadının dikkatini çekemezsiniz.

Erkek vücut bakımı için önemli adımlardan biri temizlik, diğeri de cildi gerçekten nemlendirmektir. Cildiniz, sizin en önemli sağlık göstergenizdir. Tıpkı giyiminize gösterdiğiniz özeni, vücut bakımınız için de göstermelisiniz.

Erkek Bakım Önerileri

Erkek Bakım Önerileri

Daha fazla erkek bakım önerileri için bizi takip etmeye ve buraya tıklayarak Erkek Bakımı ile ilgili yazılarımızı okumaya devam edebilirsiniz. Unutma ki, erkeklerin de en az kadınlar kadar hatta belki daha da fazla, bakım ile ilgili önerilere açık olması gerek. Eğer sen de kendini iyi hissetmek ve iyi görünmek istiyorsan, bakım önerilerimize kulak ver! Eğer önerilerimizi istediğin başka bir konu varsa bize yorum bırakmaktan çekinme!

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık