Erkek Modası

Mango 2015-2016 Sonbahar Kış Erkek Modası

Geride bıraktığımız moda haftalarında birçok markanın erkekler için hazırladığı 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonlarını inceledik. Erkekler tarafından da beğenilerek tercih edilen Mango’nun yeni sezon erkek kıyafetlerini de mağazalarda da görmeye başladık. İşte yaklaşan 2015-2016 sonbahar ve kış mevsimlerinde erkek modasına ait Mango’dan detaylar!
Mango Sonbahar Kış Erkek Modası / 2015-2016

Vazgeçilmez Trikolar!

Sonbahar ve kış modasında en çok tercih eden parçalardan biri olan trikolar, erkekler için bu yıl farklı örgü ve dokuma teknikleri ile karşımıza çıkıyor. Erkek modasının zamansız renkleriyle karşımıza çıkan triko modelleri birçok kombininizle harika bir uyum sağlayacak türden.

 2015-2016 Sonbahar – Kış Mango Erkek Ceket ve Kaban Modelleri

Erkek ceketlerini bu sonbahar ve kış daha spor bir tarzda görmeye hazır olun! Takım elbise ceketlerini spor pantolonlar ve gömleklerle kombinleyebilir ya da kabanlarınızı bol bol jeanler ile kombinleyebilirsiniz.

 Ceket içerisine giyeceğiniz ince trikolar ile özellikle sonbahar aylarını ceket ve triko ile geçirebilirsiniz. 2015-2016 sonbahar kış erkek modasının trend renklerinde özellikle deep ocean yani okyanus mavisi diyebileceğimiz renkteki ceketlerle kahve ve lacivert renkleri destekleyen kombinler yapabilirsiniz.

2015-2016 Sonbahar – Kış Mango Erkek Gömlek Modelleri

2015 yazında bol bol desenli gömlek ile gördüğümüz erkekler 2015 -2016 sonbahar ve kış sezonunda yine desenli gömlekler ile sezonu yansıtan stillere sahip olacak. Erkekler için bu sezon desenli gömlekler sonbahar ve kış mevsiminin renkleri ile karşımıza çıkıyor. Mango’nun 2015-2016 sonbahar kış erkek gömlek modellerinde bol bol desenli gömlekleri Jean kumaş ya da özel dokuma kumaşlarla görüyoruz.

 Neredeyse tüm gömlek modellerini dar kesim yani fit kalıptan oluşturan Mango, 2015-2016 sonbahar – kış erkek gömleklerinde bol bol da Jean gömleklere yer veriyor. Jean gömlekler özellikle sonbahar gibi havanın seerinlemeye başladığı aylar için hem ısıtan hem de sonbaharın mevsim renkleri ile harika bir uyum sağlayan parçalardan biri.

2015-2016 sonbahar kış erkek modasında öne çıkan pantolon modellerinde ise yine jean hakimiyeti karşımızda! Bu sezonda yine erkekleri kısa paça jeanlerle göreceğiz. Triko-jean uyumunu tamamlayacak önemli parça ayakkabı olduğundan kombinlerinizi tamamlarken gardrobunuzdaki parçaları da mutlaka düşünerek alışveriş yapmalısınız.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık