Erkek Modası

Erkekler İçin 2015 2016 Sonbahar Kış Aksesuarları

Sonbahar kış mevsimleri birçok aksesuarı kullanabildiğimiz önemli sezonlardan biri. Söz konusu erkekler olduğunda hem aksesuara ilgilerinin artması hem de sınırlı aksesuara sahip oldukları için aksesuar seçimi büyük önem taşıyor.

2015 2016 Sonbahar Kış Erkek Modası – Şapka Modelleri

Bir erkek için şapka giymek dikkat çeken bir seçim. Şapka modellerine göre bu dikkat durumu değişse de önemli olan stilinize ve yüz tipinize uygun modelleri tercih etmek. Bir berenin duruşu tüm erkeklerde farklı olduğu gibi doğru bir bere ile stilinizi iddialı bir şekilde sergileyebilirsiniz.

http://fashion.ekstrax.com/2013/05/60-exclusive-mens-winter-fashion-ideas.html

http://fashion.ekstrax.com/2013/05/60-exclusive-mens-winter-fashion-ideas.html

Söz konusu iddialı bir stil ise fotor şapkalar ya da kasket şapkalar imdadınıza yetişiyor. Bu tür şapkaları tercih ederken yüz hatlarınıza en uygun modeli seçmenizde yarar var. Kumaş türü olarak da birçok sonbahar kış kombinine uygun olan renkleri tercih ederseniz tek bir şapka ile birçok kombin yapabilirsiniz.

http://costinm.tumblr.com/post/28852590628/arthur-kulkov

http://costinm.tumblr.com/post/28852590628/arthur-kulkov

Klasik şapkalardan vazgeçmem diyenleri şöyle alalım. Özellikle sonbahar ve kış aylarında klasikleşmiş bu modelleri tercih edecekseniz renk seçimini kombininize uygun yapmanızda yarar var. Beyaz renk gibi yazın tercih edilen renkleri bu mevsimlerde tercih etmemelisiniz.

http://thegirlwiththelittlecurl.tumblr.com/post/57675938907

http://thegirlwiththelittlecurl.tumblr.com/post/57675938907

2015 2016 Sonbahar Kış Erkek Atkı Modelleri

Erkek modasında önemli bir yere sahip olan atkılar erkekler için çok iyi seçilmesi gereken aksesuarlardan biri. Kumaş kalınlığı renk ve desen seçenekleri, uzunluğu gibi birçok detayya göre seçim yapmalısınız. Eğer boyunuz kısa ise çok uzun atkılar tercih etmemelisiniz. Hem çok dolamanıza ya da uçlarınızı uzun bırakmanıza sebep olacağı için boyunuzu daha da kısa gösterir.

erkek_sonbahar_kis_aksesuar_modasi_atki_2

I’m Galla

Sıradan atkı modellerinden sıkılanlar için çok farklı kaşkol, boyunluk ve atkı kategorilerine girebilecek modeller bulunuyor. Özellikle kaşe kumaştan tasarlanmış bu boyunluk düz bir gömlek ya da ince bir ceket üzerinde gerçekten çok şık ve stil sahibi bir görünüm sağlayacaktır.

http://www.etsy.com/de/listing/123361168/men-scarf-men-cowlwide-dark-grey-wool?ref=br_feed_21&br_feed_tlp=men

http://www.etsy.com/de/listing/123361168/men-scarf-men-cowlwide-dark-grey-wool?ref=br_feed_21&br_feed_tlp=men

Erkekler için önemli aksesuarlardan biri de çantalar. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde döküman yada cihazlarını soğuk havadan korumak için de büyük çantalara ihtiyaç duyan erkeklerin tercih öncelikle deri ya da süet çantalar olmalı. Erkek çanta modelleri arasından tercih yaparken ne kadarlık bir eşya koyacağınızdan genellikle giyim tarzınıza kadar birçok etkeni de göz önünde bulundurmalısınız.

pinterest.com

pinterest.com

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık