Erkek Modası

Sonbaharda Erkekler İçin Haftasonu Stili

Hafta sonu demek keyif, gezi, kahve, arkadaşlarla  keşif gibi birçok sosyal faaliyeti içerisinde bulunduruyor. Haftanın yorgunluğunu atacağınız bu günlerde kıyafetinizin de hem motivasyonunuzu hem de rahatlık ve şıklığınızı sağlaması gerekiyor. Bu sonbahar stil önerileri ile bol bol fotoğraf çektirmeye hazır ol!

erkekler_icin_sonbahar_hafta_sonu_stili

Sonbaharda Erkekler İçin Hafta sonu Stili

Hafta sonu demek rahatlık demek! Bu yüzden pantolonlardan jean ve canvas yani keten pantolonlar imdadınıza yetişiyor! Bu kıyafetler rahatlıklarının yanında birçok kıyafet ile kolay kombinlenmesi ve şık bir görünüm sağlamasından dolayı hafta sonları elinizin gideceği giysilerden biridir. Erkekler için pantolon üzerine bir giysi uydurmak her zaman kolay bir adım olacaktır 😉

https://www.pinterest.com/pin/52213676905888396/

https://www.pinterest.com/pin/52213676905888396/

Hafta sonu erkek şıklığını tamamlayacak bir diğer kıyafet de ayakkabı! Ayakkabı hem rahatlığınız hem de kombininizi tamamlayan önemli bir detay. Uzun süren yürüyüşler, gün içerisindeki farklı kategorideki sosyal aktivitelerinizde ortak olarak giyebileceğiniz ayakkabılar gününüzü planlarken oldukça önem taşıyor. son yılllarda bu ihtiyacı en iyi karşılayan ayakkabı modelleri elbette Nike Air Max’ler! Hem şık, hem rahat hem de harika bir kombin-stil tamamlayıcı kıyafet özelliğini taşıyorlar.

http://barbarappa.tumblr.com/post/107156978123

http://barbarappa.tumblr.com/post/107156978123

Nike Air Max’lerin müthiş renk ve desenlerdeki kombinasyonlarını seçerken genellikle giydiğiniz kıyafetlerin renk ve türlerini göz önünde bulundurun. sonbahar kış ayları için deri ya da süet nike air maxler üyük kurtarıcınız olacak.

Gömlek mi sweat mi?

Hafta sonu rahatlık ve şıklığında erkeklerin en çok arada kaldığı seçimlerden biri gömlek mi sweat mi? Bazı erkeklere sweatlerin çok yakıştığını söylemeden duramadık! 🙂

https://itunes.apple.com/ca/app/stylekick-fashion-style-trends/id703129064?mt=8

https://itunes.apple.com/ca/app/stylekick-fashion-style-trends/id703129064?mt=8

Gömlek tercih edecekseniz sonbahar aylarında özellikle kalın, kare desenli, oduncu gömleği dediğimiz gömlekleri tercih edebilirsiniz. bu gömlek türleri kalın kumaştan olduğu için ekstra kazak vs giymenize de gerek kalmaz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık