Erkek Modası

Erkeklere Stil Önerileri

Erkeklere stil önerileri vermek belki de kadınların çok tercih etmediği bir konudur. Özellikle kadınlar kendi stilleriyle ilgili bir çok şeyi araştırır ve erkeklerden fikir alsa da, erkekler kadınlardan erkek stil yaratmak konusuyla ilgili herhangi bir destek alamazlar. Erkek stili yaratmak, kadın stili oluşturmaktan çok daha zordur. Aslında daha kolaydır bir gömlek bir pantolon diyor olabilirsiniz fakat erkekler için pantolon kalıpları, kadınların pantolon kalıplarının oturmasından daha önemlidir.

Erkeklere stil önerileri verirken ünlü bir modacı, erkeklerin modası her zaman kadınların modasından daha iddialı olduğunu söylemişti. Kadınların moda uğruna yaptığı bir çok şey iddialı gibi görünse de aslında asıl zor olan erkek modasının iddiasını doğru yansıtabilmektir. Erkek modasında stil yaratmak en önemli adımdır.

Erkek Stil Önerileri

Erkek Stil Önerileri

Erkek stili yaratmak, daha önceki yazılarımızda da anlattığımız gibi ( buradan okuyabilirsiniz) yaşam tarzınızı doğru analiz edip, iyi yorumlamak ve bedeninizi doğru tanıyıp kendinize stilinizi yansıtan bir gardrop yaratabilirsiniz. Erkek modası her ne kadar çok hızlı değişiyor gibi görünse de aslında sezon zamanları gardrobunuza katacağınız bir kaç parça sayesinde modayı yakından takip eden bir erkek gibi görünebilirsiniz.

Erkek Stil Önerileri

Erkek Stil Önerileri

Erkekler, stil önerileri almak konusunda biraz çekingen davranabiliyorlar. İş hayatlarında belirli bir tarzda takım elbise seçmek yerine, çoğu zaman yalnızca mağaza görevlisinin yönlendirmeleriyle kıyafet deniyorlar. Bu da, erkeklerde stil yaratma konusunda zorluk yaşadığını gösteriyor. En basic kıyafetleri seçerken bile belki de mükemmel kalıbı ararken sıkılıyor olabilirler. Yine de erkekler stil yaratmak konusunda daha sabırlı olmalılar.

Erkek Stil Önerileri

Erkek Stil Önerileri

Erkeklere stil önerileri verirken dikkat etmelerini istediğimiz çok önemli bir nokta var. Erkekler stil oluşturmak için genellikle, o yılın moda renklerinde bir kaç orta kalıpta tişört alıp giyerek, modayı yakalayıp stillerini tarzlarını yarattıklarını düşünüyorlar. Ya da o dönemde trend olmuş bir aksesuar kullarak modayı yakaladıklarını düşünüyorlar. Tam da bu noktada CocoChanel’in ünlü lafını hatırlatmak isterim sizlere. “Moda geçer, stil kalır.” Moda, hızla değişecek ve eğer siz stil sahibi değilseniz, sürekli değişen giyiminizle güven vermeyen bir görünüm yaratabilirsiniz.

Erkek Stil Önerileri

Erkek Stil Önerileri

Erkek stili oluştururken modayı değil, tamamen kendi yaşam stilinizi ve önceliklerinizi dikkate alın. Eğer giysilerinizi seçmek ve kombinlemek sizin için karmaşık bir hale gelmeye başlarsa, gardrobunuzu yenilemek adına bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Ya da siz en iyisi bizim yazılarımızı okumaya devam edin. Erkekler için birbirinden güzel stil önerileri sizler için bu kategoride yer alacak. Eğer sorularınız olursa bize yorum olarak bırakmayı unutmayın!

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık