Galeri

2016 İlkbahar Yaz Modası ve Stil Önerileri

Prev1 of 8Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

2016 yılı geldiğinden beri aksesuar, makyaj ve moda trendleri bir bir açıklanmaya ortaya çıkmaya başladı. Biz de yavaş yavaş sizinle bu trendleri paylaşıyoruz. 2016 ilkbahar yaz modası ve stil önerileri için sizinle keyifli bir galeri hazırladık.

2016 ilkbahar yaz modası ve stil önerileri öncelikle renklerle başlar. 2016 modası ilkbahar ve yaz aylarında her yerde iki rengin öne çıktığını görüyoruz. Bunlar pembe ve mavinin en güzel tonlarından oluşuyor. 2016 ilkbahar yaz modasında öne çıkan renklerin ismi Rose Quartz ve Serenity. Bu iki renk aslında son zamanlarda karşımıza çıkmaya başlamış ve hızlıca da sevilmişti. Şimdi bu iki güzel rengi ilkbahar ve yaz aylarında kim sokaklarda ve gardrobunda görmek istemez ki?

2016 Stil Önerileri olarak da mutlaka ince yapılı ve kaliteli kumaşlardan yapılmış ürünleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Dar ürünlerin yerini daha dökümlü ve rahat görünen parçalar alıyor. Minicik daracık kotlar yerine, içinde daha çok rahat ettiğiniz ve üst parçanızla dengeleyebildiğiniz ürünler tercih edebilirsiniz. 2016 ilkbahar yaz stil ve kombin önerileri için de bizi takip etmeyi unutmayın! Galerimizi klavyenizdeki ok tuşlarıyla gezebilirsiniz.

2016 İlkbahar Yaz Modası ve Stil Önerileri

2016 İlkbahar Yaz Modası ve Stil Önerileri

Prev1 of 8Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık