Aksesuar Modası

2016 İlkbahar Yaz Çanta Modası ve Trend Modeller

Prev1 of 5Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Çanta seçimi bir kadın için en önemli aksesuar seçimlerinden biridir. Aynı zamanda stilinizin oluşmasına da yardımcı olan anahtar parçalar arasında yer alır. Çanta modellerinin hem kullanım, kumaş ve desen hem de metal aksamları gibi birçok detay çantaların tarzını etkiler. Durum böyle olunca da seçim yapmak epey zorlaşır.  2016 İlkbahar – Yaz sezonu da mağazalarda kendisini göstermeye başlayınca biz de yeni sezonun çanta trendlerini anlatalım, alışveriş öncesi size bir kılavuz oluşturalım istedik.

2016 İlkbahar Yaz Çanta Trendleri

Çanta trendleri söz konusuysa biraz renklerden biraz da sektöre yön veren ünlü markalardan bahsederek başlamak lazım. Chanel, Marc Jacobs, Fendi, Coach, Ted Baker ve fazlası.. Ünlü moda markalarının moda haftalarında sergiledikleri trendlere ve yeni koleksiyonlarına bakınca Pantone’nin 2016 için belirlediği kuvars pembesi ve okyanus mavisi renklerin hakimiyetini görüyoruz.

2016_ilkbahar_yaz_canta_modasi_trendleri

Bu renklerde bir çantanız yoksa vitrinlere göz gezdirmeye başlayın. Özellikle pembe ve mavi tonları yaz için birçok renkle kombinlenebilir olduğundan işinizi kolaylaştıracaktır.

2016_ilkbahar_yaz_canta_renkleri

Prev1 of 5Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık