Davet Stili

En Güzel Siyah Gece Elbiseleri 2015

Siyah rengin yakışmadığı kadın var mıdır? Bizce hayır! Siyah elbise bir kadının dolabında mutlaka olması gereken parçaların belki de başında geliyor. Her daim kurtarıcı bu siyah elbisenin birçok modeli ve tarzı olduğu gibi her kadında duruşu da farklı. Bu sebeple siyah elbise modellerinden kendiniz için uygun olanı seçerken titiz davranmanızda yarar var. Genellikle zamansız parçalardan da biri olduğu için dolabınızda elinizin en çok gideceği kıyafetlerden de biri olacak.

En Güzel Siyah Gece Elbiseleri

Siyah gece elbisesi seçerken daha çok hangi gecelerde tercih edeceğinizi düşünmelisiniz. Siyah gece elbiselerinde birçok model olduğu gibi siz de bedeninizdeki farklılıklara göre bu elbiseleri farklı taşıyacaksınız. Aynı zamanda bir elbiseyi tamamlayan diğer aksesuar ve saç-makyaj stilinizde elbisenin sizdeki duruşunda farklılıklara yol açacaktır.

en_guzel_gece_kiyafetleri_2015_7

Siyah gece elbisesi seçerken dekolte tercihinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Siyah elbisenin gece kullanılacağını düşünürsek bacak, sırt, göğüs ya da omuz dekoltesi özellikle açık ten rengine sahipseniz oldukça şık durabilir. Tabii bu dekolte seçiminde elbisenizi giyeceğiniz durumları da önceden düşünmelisiniz.

en güzel siyah gece elbiseleri

en güzel siyah gece elbiseleri

Son yıllarda modada önemli bir yere oturan dantel detaylar siyah elbise ya da etekler için oldukça şık bir detay oluyor. Elbisenizin etek kısmında tercih edebileceğinizi gibi üst kısmı ya da kol kısımlarında da tercih edebilirsiniz.

en_guzel_gece_kiyafetleri_2015_2Siyah elbisenin aksesuarlar bakımından kombinlenmesi gerçekten oldukça kolay. Siyah renk olarak birçok rengi üzerinde taşıyabilir. Bu sebeple ayakkabı ya da çantalarınızın rengini seçmek tamamen katılacağınız geceye ve zevklerinize göre karar vereceğiniz bir durum.

en_guzel_siyah_gece_elbiseleri_4

Siyah elbisede tercih edebileceğiniz bir detayda transparan! Transparan özellikle göğüs ve bacak kısmında sizi oldukça seksi gösterebilir.

en_guzel_siyah_gece_elbiseleri_3

Siyah gece elbisenizi tamamlayacak önemli detaylardan biri de saç ve makyaj stiliniz. Genellikle siyah elbise ile hemen akla kırmızı ruj gelse de gerçek öyle değil. Ten ve saç renginize göre makyaj konusunda da birçok alternatifiniz bulunuyor. Siyah elbise ile gece çıkıyor da olsanız pudra tonlarında bir makyaj gayet uygun olabilir, önemli olan ten ve saç renginize uygun tonları yakalamak!

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık