Cilt Bakımı

En İyi Uygun Fiyatlı Göz Çevresi Kremi Önerileri 2019

En iyi göz kremi deyince biraz merak ettirmiş olabiliriz sizi ama gerçekten uzun zamandır deneyimlediğimiz, pozitif yorumlar aldığımız en iyileri bu yazımızda sizin için topladık. Hem en yeni hem de en etkili göz çevresi kremlerini öğrenmeye hazır mısınız?

Göz çevresi bakımı cilt bakımında eskiden beri atlanan bir aşamaydı. Yüz kremini ihmal etmez ama göz çevresi kremi için çok da düşünülmezdi. Ne zaman ki gözaltı morlukları, kırışıklıklar, makyajdan kaynaklanan gözaltı kurulukları gündeme gelmeye başladı, işte o zaman göz çevresi kreminin de önemi anlaşılmaya başladı. Göz çevresi kremi seçerken elbette sorununuza çözüm olacak ürünlere yöneliyor olabilirsiniz ama öncelikli olarak değerlendirmeniz gereken ilk madde nemlendirme. Göz çevrenizde koyu halkalar olabilir, kırışıklık başlangıcı olabilir. Tüm bu sorunların çözümü öncelikle nemlendirmeden geçiyor. Gözaltınızın yapısına göre yoğun ya da hafif nemlendiriciler tercih etmelisiniz.

En İyi Uygun Fiyatlı Göz Çevresi Kremi

İlk sırada herkesin göz çevresine uygun olduğunu düşündüğümüz, gece de gündüz de rahatlıkla kullanabileceğiniz  Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado. Yapısı yoğun gibi gelse de oldukça iyi nemlendiren, göz çevrenizi yormayan, makyaj altına da gece bakımı olarak da kullanabileceğiniz ve iyi sonuç alabileceğiniz bir ürün. İçeriğindeki avokado yağı ile göz çevrenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. Fiyatı değişen ve artan döviz kuru sebebiyle biraz arttı ama şu an 14ml ürünü 175 TL olarak Kiehl’s web sitesinden ya da mağazalarından satın alabilirsiniz.

Göz çevresi kreminin asıl görevinin nemlendirmek olması gerektiğini uzun uzun anlattık ama yine de biraz olsun canlılık ve pratik sürülsün istiyorsanız ülkemize yeni giren ve girdiği gibi de çok beğenilen bir marka olan Origins’ten bir öneride bulunacağız. Origins Ginzing Eye On The Go, Kore Ginsengi ve kahve çekirdekleri içeriyor. Canlandırıcı etkisi gözle görünen, farkı hissedeceğiniz hafif yapıda bir nemlendirici olarak en iyi göz çevresi kremi listemize girmeyi hakediyor. 10ml bir tüpte 129 TL.

En iyi uygun fiyatlı göz çevresi kremi olarak 2 ürün önerdik. Eğer hem vaadlerini yerine getiren hem de artan fiyatlara oranla uygun kalabilecek yeni ürünler keşfettiğimizde yazımızı güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık