Güzellik

2019 Makyaj Trendleri

2019 makyaj trendleri için geç kaldığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü makyaj trendlerini uygulamak için önünüzde daha bir çok etkinlik olacak. Haydi itiraf edelim! Makyaj trendlerine en çok, önemli bir buluşma ya da davet olduğunda ihtiyaç duyuyoruz. Henüz düğünler başlamamış ve havalar düzelememişken sizinle biraz 2019 makyaj trendlerine gözatmak istedik.

2019 makyaj trendleri deyince aklınızca neler canlanıyor? Geçtiğimiz yıl aydınlatıcıların yılı olmuştu. Peki sizce bu yıl nasıl bir ürün ya da uygulama yöntemi meşhur olacak? Bizce bu yıl da aydınlatıcılar ön planda olacak ama elbette bu yıl önceliği gözlere veriyoruz.

Geçtiğimiz yıl mat rujlar ve aydınlatıcılar o kadar kullanıldı ki artık mat dudak görünce doğrudan instagram makyajları akıllara geliyor. Instagram makyajları kontür, aydınlatıcı ve mat dudaklar olarak biterken 2019’da biraz daha farklılaşıp doğallaşıyoruz sanki.

2019 makyaj trendlerinin ilk sırasını, geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan yok gibi makyaj trendi alıyor. Doğal ve sağlıklı bir görünüm için, olabildiğince az kapatıcılı, hafif bir allık, belli belirsiz bir göz kalemi ve biraz da rimelden oluşan bu makyaj 2019’un en ilgi gören trendi olacak.

2019 makyaj trendinin bir diğeri ise dumanlı göz makyajı! Dumanlı deyince aklınıza hemen griler, siyahlar, kahveler gelmesin. Biraz daha tarçın ve kızıl tonlarda da dumanlı göz makyajını uygulayabilirsiniz. Özellikle kış ve bahar düğünlerinde oldukça dikkat çekici bu makyajı birazdan bahsedeceğimiz makyaj trendi ile birlikte uygulayabilirsiniz.

Makyaj trendleri arasında, birden gözbebeği olan ve tahtını 2 yıldır hiç bir ürüne bırakmayan bir trend var. Herkesin de bildiği gibi nude yani çıplak dudaklar 2019 yılında da trend olmaya devam ediyor. Özellikle çok renkli ya koyu tonlu göz makyajlarının olmazsa olmazı nude dudaklar, geçtiğimiz yıla oranla bu yıl biraz daha parlak gloslar ya da saten bitişli rujlar olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok ünlünün de severek kullandığı bu trendi günlük makyajlarınızda da uygulayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık