Alışveriş Danışmanı

Loreal Paris Infallible More Than Concealer Kapatıcı Yorumları

Loreal Paris’in yeni çıkan ve isminden de anlaşılacağı gibi oldukça iddialı kapatıcısı Infallible More Than Concealer’ı sizin için yakından incelemeye karar verdik. Her ne kadar biz kapatıcıları sadece gözaltına kullanılır gibi kodlamış olsak da, özellikle bir çok kapatıcı gözaltı gibi ince deride değil de cilt yüzeyindeki herhangi bir yerde de başarı gösteriyor. Anlatılanlara ve deneyimlerime de piyasadaki başarılı kapatıcılar arasına girer.

Loreal Paris Infallible More Than Concealer yorumlarıma başlamadan önce ürünün bir çok defa kıyaslandığı ve hatta muadil olarak gösterildiği Tarte Shape Tape üzerinden bir kaç noktayı anlatayım. Tarte Shape Tape, bir çok gözaltı için uygun kalıcıkta bir ürün. Fakat ülkemizde satılmadığı için, zor ulaşıldığı için daha çok ilgi görüyor. Elbette çok çok başarılı bir kapatıcı olduğunu biliyorum. Onu da denedim fakat renk konusuda başarılı bir seçim yapamamıştım. Buna rağmen, çizgilere min. dolan bir ürün. Gözaltını nemlendirir ve nemi iyice çektikten sonra uygularsanız da oldukça başarılı bir sonuç alırsınız.

Loreal Paris Infallible More Than Concealer kullananlar olarak eminim henüz çok kalabalık değiliz ama yeni ürünleri sevenler mutlaka bulup kullanmıştır. Biraz Infallible More Than Concealer’dan bahsetmek gerekirse, sünger uçlu, büyük bir aplikatörü var. Dokuz renk olarak Türkiye’de satışa sunulduğunu duydum fakat yalnızca 3 tanesini görebildim.

Infallible More Than Concealer kapatıcılığı oldukça iyi görünen bir ürün olmuş. Uygulama yaparken sünger ile çok daha doğal yayıldığını görebilirsiniz. Tabi sünger ne olursa olsun biraz olsun kapatıcılığını emiyor. Eğer fırça kullanmak isterseniz de çok fazla fırça izi bırakmıyor. Sabitleme konusunda da transparan pudraları kullanabilirsiniz. Infallible More Than Concealer renkli bir pudra kullanıldığında koyu gözaltılarında grileşmeye yol açabilir. ZAten mat bitişi olduğu için dilerseniz kullanmaya da bilirsiniz.

Bir çok farklı kapatıcı denemiş biri olarak, bu değişken havalarda cildinizi kat kat kapatmaya gerek duymadan tek seferde örtücülüğünden memnun kalacağınız bir ürün olduğunu düşünüyorum. Infallible More Than Concealer, Tarte Shape Tape kadar da kurumuyor gözaltında aslında. Birazcık çizgilenmesi dışında ikisi arasında pek fark yok. İkisi de hızlı sabitlenen ve mat bitişli kapatıcılar.

Infallible More Than Concealer yorumlarımdan da anlaşılacağı gibi kalıcılığı, kurutmaması ve en önemlisi kapatıcılığı bence oldukça güzel. İyi bir kapatıcı arayışındaysanız renginizi doğru bulabilirseniz mutlaka deneyin diyebileceğim bir kapatıcı oldu. Yakın zamanda yeniden bir en iyi kapatıcılar dosyası hazırlarsam listeye üst sıralardan girebilir.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık