Dizi Modası

Kiralık Aşk Defne Saç Stilleri

Start Tv’nin beğenerek izlenen dizisi Kiralık Aşk henüz 3. bölümü geride bırakmışken, biz de stil incelemelerine hızla devam ediyoruz. Bu yazımızda dizinin ana karakteri Defne’nin yani Elçin Sangu’nun saç stilini mercek altına aldık! İşte saç rengi ve dizide karşımıza çıktığı birbirinden farklı saç modelleri Defne!

Kiralık Aşk Defne – Elçin Sangu’nun saç rengi

Elçin Sangu’nun şimdiye kadar yer aldığı dizilere bakacak olursanız hep aynı saç rengi ile karşımıza çıktığını görebilirsiniz. Yani bu demek oluyor ki Kiralık Aşk’ın Defne’sinin saç rengi doğal kızıl! Evet yanlış duymadınız doğal! Elçin Sangu’nun daha önce verdiği röportajlarda da kendisine sıkça sorulan saç rengi konusunu ısrarla doğal kızılım diyor.

Elçin Sangu yani Defne’nin dizide giydiği kıyafetler, saç stilleri de güzel oyuncunun saç rengini tamamlayan cinsten. Kızıl saçlı ve beyaz tenli olmasının kombin yaparken ya da renk seçerken biraz zor olduğunu söyleyen Elçin Sangu, yine de saç renginden vazgeçemiyor.

Gelelim Kiralık Aşk dizisinde Defne’nin karşımıza çıktığı saç stillerine ve modellerine!

Kiralık Aşk’ın 1. bölümünde doğal, kıvırcık ve oldukça uzun saç modeli ile karşımıza çıkan Defne, önüne çıkan iş fırsatı gereği saçlarını ve stilini tamamen değiştiriyor!

Kiralık Aşk Defne saç rengi ve kıyafetleri

Kiralık Aşk Defne saç rengi ve kıyafetleri

Defne’yi Kiralık Aşk’ın 1. bölümünden itibaren iş hayatına atılmış genç ve güzel bir kadın stili ile görüyoruz. Saçlarının boyunu değiştirirken rengi aynı kalan ancak yaptığı makyaj ve tercih ettiği dizi kıyafetleri ile baştan aşağı yenilenmiş bir defne görüyoruz.

Kiralık Aşk Dizi Kıyafetleri - Defne'nin Saç Rengi

Kiralık Aşk Dizi Kıyafetleri – Defne’nin Saç Rengi

Defne’yi Kiralık Aşk’ın 3. bölümünde artık dizinin ilk bölümlerine göre stilinin daha bir oturduğunu, saç modellerinin de artık yaptığı işe ve senaryo akışına göre daha iş hayatına uygun modellere geçtiğiniz söyleyebiliriz.

Kiralık Aşk 3. Bölüm - Defne'nin Saç Rengi

Kiralık Aşk 3. Bölüm – Defne’nin Saç Rengi

Defne’nin katıldığı özel bir geceyi izlediğimiz Kiralık Aşk’ın 3. bölümünde Defne’yi bu kez yüz hatlarına ve lacivert – mavi elbisesine uygun yapılan makyaj ve topuz saç modeli ile görüyoruz.

Kiralık Aşk Defne'nin Elbisesi ve Saç Rengi

Kiralık Aşk Defne’nin Elbisesi ve Saç Rengi

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık