Dizi Modası

Kiralık Aşk Defne Elçin Sangu’nun Yeni Stili

Prev1 of 7Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Elçin Sangu’nun saçlarında son zamanlarda siz de bir farklılık gördünüz mü? Eğer gördüyseniz çok dikkatlisiniz demektir. Kiralık Aşk’ın Defne’si stilini yeniledi. Üstelik yakın zamanda da değil, bir kaç ay önce. Kiralık Aşk izlerken zaman zaman Defne’nin saç rengi koyu ya da açık görünüyor olabilir. Ama instagram hesabını takip ettiğinizde saç renginde ufak da olsa bir farklılık görüyor olabilirsiniz.

Elçin Sangu’nun yeni stili saçlarındaki ışıltılar. Kiralık Aşk Defne Elçin Sangu saçları, son zamanlarda ekranda renk olarak canlılığını kaybediyordu. Bunun da önüne geçmek için, Elçin Sangu saçlarına ufak bir parlatma işlemi uygulandı. Elçin Sangu’nun saç rengini değiştirmeme ısrarı üzerine, doğal rengini bozmadan saçlarına biraz daha aydınlık ve ışık katabilmek için bakım işlemi uygulandı. Bu da, Elçin Sangu’nun saçlarının daha iyi görünmesini sağladı. Siz de Kiralık Aşk Defne’si Elçin Sangu’nun yeni stilini merak ediyorsanız galerimizi klavyenizdeki ok tuşlarınızla gezebilirsiniz.

Kiralık Aşk Elçin Sangu’nun Yeni Stili

Kiralık Aşk Elçin Sangu'nun Yeni Stili

Kiralık Aşk Elçin Sangu’nun Yeni Stili

Prev1 of 7Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık