Gelin

Gelin Makyajı İçin Instagram’da Takip Etmeniz Gereken Makyözler

Gelin makyajı şüphesiz ki gelinler için en önemli detaylar arasında yer alır. Doğal, dikkat çekici ve tamamen gelin ile uyumlu bir gelin makyajı gerçekten hoş bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar.
Günümüzde gelin makyajı trendleri geleneksel makyaj stillerine göre oldukça farklılık gösteriyor. Eskiden abartılı gelin makyajı çok sık tercih edilirken şimdilerde daha doğal bir duruş sahip makyaj teknikleri rağbet görüyor. Doğru bir gelin makyajının aslında sadece güzel bir makyaj uygulaması olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Simler, canlı renklerde farlar, kırmızı bir ruh ve abartılı kirpikler kesinlikle gelin makyajı için tercih edilmemeli. Gelin makyajı ne kadar doğal ve kalıcı olursa o kadar güzel anlar yakalanmasını mümkün kılar. Gelin makyajı ten rengine, göz rengine, gelinliğine, gelinin karakterine ve düğünün konseptine uyum içerisinde yapıldığı zaman en etkileyici sonuçları almanızı sağlar. Tüm bu detayların bir araya gelmesini başarılı teknikleri ile mümkün kılan makyaj sanatçıları en özel günlerde yarattıkları sanatsal gelin makyajı tasarımları ile dikkat çekiyorlar. Gelin makyajı ile ilgili son trendleri ve uygulamaları takip etmeniz için ünlü makyözleri sizin için bir araya getirdik.
Hamiyet Akpınar gelin makyajı

Kaynak

Hamiyet Akpınar Gelin Makyajı

Ünlü simaların da tercih ettiği makyözlerden birisi olan Hamiyet Akpınar, her zaman doğal görünümlü makyaj teknikleri ile dikkat çekiyor. Yüze canlılık, bakışlara derinlik getiren uygulamaları ile gelin makyajı konusunda da iddialı olan sanatçı uygulamalarında kişinin karakterini de ön plana çıkaran dokunuşlarıyla beğeni topluyor.

Jonat's Couture Gelin Makyajı

Jonat’s Couture Gelin Makyajı

Başarılı teknikleri ve dikkat çeken makyaj tasarımları ile Jonat’s Couture mutlaka takip etmeniz gereken makyözler arasında yer alıyor. Doğal ve göz alıcı gelin makyajı uygulamaları ile beğeni toplayan makyöz, uygulamalarında gülümsemeyi ön plana çıkaran dokunuşları ile en güzel düğün fotoğraflarına sahip olmanızı ve konuklarınızı her zaman etkileyici bir gülümseme ile karşılamanızı sağlıyor.

Çağdaş Ulusoy Wedding Gelin Makyajı
Çağdaş Ulusoy Wedding Gelin Makyajı

Gelin makyajı tasarımlarında bakışların daha derin ve etkileyici olması için cilt uygulamalarına ve kaş makyajına dikkat çeken Çağdaş Ulusoy, gelinlerin en anlamlı gününde en güzel bakışlara sahip olmasını sağlıyor. Buğulu göz makyajı gibi zorlu uygulamaları başarıyla gerçekleştiren ünlü makyöz, doğal makyaj teknikleri ile dikkat çekiyor.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık