Alışveriş Danışmanı

Erkeklere Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Erkeklere sevgililer günü hediyesi ne alır diye düşünmeye şimdiden başlamışsınız ki gelip buradaki yazımızı bulmuşsunuz. Sevgililer günü hediyesi yeni dönemde pek önemsenmiyor gibi olsa da ufak hediyeler hatıra niteliği taşıdığı için aslında oldukça önemlidir. Kadınlara alınabilecek bir hediye alternatifi bulunsa da erkekler için hep daha az seçenek var diye düşünülür. Bu düşünceden sizi uzaklaştırmak için birbirinden farklı sevgililer günü hediye alternatiflerini stil önerileri farkıyla derledik.

Cüzdan, Ama Tasarım Olanından!

‘of cüzdan çok klişe ya’ demeyin hemen. Arkadaşları arasında dikkat çekip, cüzdanına övgü aldığında, kız arkadaşımın hediyesi demesini istemez misiniz? Bence istersiniz! Drop Deri Cüzdan’lar tam da bu sözü duymanızı sağlayacak tasarım cüzdanlardan. Hem küçük, hem de çok karizmatik.

Saç – Sakal Bakım Kiti

Her erkek saçına sakalına düşkündür. Kadınların saatlerce süren bakımları konuşulur ama aslında erkeklerin de biz kadınlardan kalır yanı yoktur. Eğer sizin de sevgiliniz saçına ya da sakalına iyi bakmak istiyor, kendine uygun bir ürün olduğundan bi’haberse, ona saç – sakal bakım kitlerinden hediye edebilirsiniz. Üstelik bunun için saç tipini öğrenmeniz yeterli. Eğer dökülmeden şikayetçiyse ona uygun bir bakım kiti alabilir ya da şekillendirme ürünlerinden bir paket hazırlayabilirsiniz. Bunun için erkek kuaför salonlarına girmenize de gerek yok, bir çok kozmetik sitesinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Uygulama Abonelikleri

Başlığı okuyunca biraz garipsemiş olabilirsiniz ama son dönemlerin en cool hediyelerinden biridir uygulama abonelikleri. Oyunları, filmleri, müziği neyi seviyorsa uygulama ücretlerini 1 yıllığına siz ödeyebilirsiniz. Netflix, Spotify gibi uygulamaların hediye seçenekleri arasında popülerleşmesine şaşırmamak lazım. Böyle her an sevgilinize kendinizi hatırlatmış olursunuz.

Erkekler için Sevgililer Günü Hediye önerilerimizi burada sonlandırıyoruz. Bu tür hediye önerileri aldığımız bir çok sorudan biriydi. Önerilerimizi sonlandırırken hatırlatmak istediğim bir kaç şey var. Hediye, karşınızdaki kişiyi ne kadar tanıdığınız, ne kadar gerçekten dinlediğiniz ile ilgilidir. Hediyelerin maddi değerleri ilgi ya da sevginizi belli etmez. Lütfen hediye seçerken maddi değerinden çok ne kadar beğenileceğini düşünün. Hediye ancak bu şekilde beklenilenden daha anlamlı olabilir.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık