Alışveriş Danışmanı

Anastasia Beverly Hills’den Almanız Gereken En İyi Kaş Ürünleri

Sephora bu hafta Türkiye’de Anastasia Beverly Hills markasından getirdiği ürünleri öncelikle online’da satışa açarak bizlerle paylaştı! Biz de Anastasia’nın çok sevilen top olmuş kaş ürünlerinden sizler için top 5 listesi hazırladık. Anastasia Beverly Hills kaş ürünlerini kullananlar yorumlayanlar, bloggerlar adeta aşık oluyor diyebiliriz!

Sephora Türkiye Anastasia Beverly Hills

Anastasia Beverly Hills Brow Wiz Kaş Kalemi

Anastasia beverly hills’in şüphesiz en kült ürünü Brow Wiz kaş kalemi diyebiliriz! Mükemmel kaşlar yaratmak, kaşları belirginleştirmek için bir kaş kaleminden ne beklerseniz hepsi var! Mükemmel kaş şekli ve dolgusu için ince yapıdaki ucu size büyük bir kolaylık ve eşsiz kıla benzer çizgiler sağlıyor. İçindeki balmumu sayesinde gerçek kaş dolgusu elde etmenizi sağlıyor. Ürünü uygulamak ise oldukça basit, ince çizgiler ile ufak dokunuşlar yap ve sonrasında makaralı uç ile çizgileri iyice dağıt kaşlarını dolgunlaştır! Anastasia beverly hills brow wiz kaş kalemini özel kılan detaylardan biri de tam 10 farklı renk seçeneği sunuyor olması. Bu da haliyle eşsiz doğallıktaki bir görünüm sağlıyor. Artık kaşlarınızda yapay, çok koyu ya da uygun olmayan kahve tonları gibi sırıtan detaylar olmayacak. Biz bu ürüne bayılıyoruz!

Görsel: Makeupalley

Anastasia Beverly Hills DipBrow Kaş Jeli

Kaş tasarımının şüphesiz en önemli ürün gruplarından biri de sabitleyici, dolgunlaştırıcı jeller. Kaşların şeklini uzun süre sabit tutmak ya da kaşlardaki seyrekliği azaltmak için iyi bir kaş jeli çok şeyi değiştirebilir. İşte anastasia beverly hills dip brow jel de aynen böyle bir ürün!

Dolgun kaşlar, uzun süre sabit ve bozulmayan kaşlar için bu jel eşsiz bir kaftan! Aynı zamanda suya dayanıklı olduğu için özellikle yaz aylarında çok kullanışlı! Dip brow jel kullananlar genellikle yüksek pigmente sahip olduğu yorumlarını da yapıyor, marka da zaten bu vaadi veriyor.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık