Erkek Modası

2017 Erkek İlkbahar Yaz Modası

Erkek modasında da yeni sezon vitrinlerde yerini aldı. Bu yazımız da alışverişe çıkan beylerin işini biraz kolaylaştıralım, 2017 erkek ilkbahar yaz modası üzerine ipuçlarını ve stil önerilerini paylaşalım istedik.

2017 Erkek İlkbahar Yaz Modası ve Öne Çıkan Trendler

bu sene kadın modasında malumunuz bol ve iç içe geçmiş çiçek desenleri ön planda. Bu genel çiçek deseni moda trendinden erkek modası da nasibini almış gibi gözüküyor. Kadınlar kadar sık ve iç içe desenler olmasa da ağırlıklı palmiye, geniş yapraklı ağaç desenlerini bu yaz erkek modasında sıkça göreceğimizi söyleyebiliriz.

Stilonerileri.com ekibinde kombin ipucu: Desenli kıyafetleri kombinlemenin zor olduğunu düşünebilirsiniz. Erkekler için özellikle yeşil ve lacivert tonlarındaki desenleri kot ya da düz renkli canvas pantolonlar ile çok rahat kombinleyebilirsiniz.

 

2017_erkek_ilkbahar_yaz-modasi_zara_tisort

Zara 2017 Erkek

2017 Modasına Damga Vuran Beyaz Spor Ayakkabı Trendi!

Biliyoruz siz de kışın bile çok gördünüz ama beyaz spor ayakkabılar tam mevsimine geldik! Neredeyse her markanın 2017 ilkbahar yaz erkek modası koleksiyonunda yer alan beyaz spor ayakkabılar, özellikle kolay kombinlenmesi ile çokça tercih ediliyor. Sadelikten hoşlanan bir erkekseniz bir beyaz spor ayakkabı ve beyaz bir tişörtü aşağıdaki gibi kombinlemeniz oldukça işinizi kolaylaştıracak, hafta sonu şıklığına güçlü bir imza atmanızı sağlayacaktır.

https://tr.pinterest.com/pin/481251910165282398/

https://tr.pinterest.com/pin/481251910165282398/

Desenlerin dışında bu yıl erkek modasında çizgili kıyafetleri de sıkça göreceğiz. Çizgili gömlekler, çizgili tişörtler, çizgili pantolonlar.. Takım olarak çizgili olarak giymemenizde yarar var, çizgili ve düz rekleri kombinlemeniz özellikle yaz aylarında daha doğru bir kombin sağlayacaktır.

2017_erkek_yaz_kombin_gomlek_hakim_yaka

Zara 2017 Erkek

 

Gelelim takım elbiselerdeki trendlere! Takım elbiseler özellikle yaz aylarında hem beyaz yakalı çalışanlar hem de düğün vb. özel günler için erkekleri epey zorlayan bir kıyafet. Ancak bunu bir kenara bırakalım ve 2017 ilkbahar yaz ayları için yapabileceğiniz kombinleri konuşalım.

Dizleri Yırttık!

Jean modasının tavan yaptığı 2017’de tasarımcılar jeanden ne kadar model üretebiliriz diye düşünüp dursada jeanlerde yırtık diz modasının asla geçeceğiniz düşünmüyoruz! Erkek modasında da yırtık kot / jean in durduğu yerin epey güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle sıradan bir kombini bile oldukça hareketlendiren yırtık jeanleri cool bir havaya sokmak isterseniz kombininizde siyah ve yeni siyah olarak bilinen haki renklere yer verebilirsiniz.

https://tr.pinterest.com/pin/289285976052264431/

https://tr.pinterest.com/pin/289285976052264431/

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık