Sokak Stili

Üniversiteli Kızların Gardırobunda Mutlaka Olması Gereken Parçalar

Söz konusu üniversiteli olmaksa hem bütçene hem de stiline uygun kıyafetler seçmelisin! Henüz kendi maaşını kazanamıyor ve bir de ailen ile kalmıyorsa kıyafet bütçeni ekstra kontrol etmen gerekebilir! Sen de üniversitede giyim tarzını konuşturmak için bu anahtar parçaları gardırobunda bulundur hem ne giyeceğim derdine kapılma hem de bütçeni iyi kullan!

Üniversiteli Giyim Tarzı: Deri Ceket

Deri ceket birçok kombinde sana kolaylık sağlayabilir! Deri ceketin her zaman tarz durduğunu da düşünürsek birçok gün için oldukça kurtarıcı bir parçadır. Birçok markada satılan suni deri ceketlerinden kendi vücuduna uygun olanları seçebilirsin! Özellikle indirim dönemleri ya da outlet mağazaları gezmeyi unutma! Deri ceket modellerinin her yıl çok değişmediğini düşünürsek uzun vadeli bir yatırım da olacaktır.

http://www.luvtolook.net/

http://www.luvtolook.net/

Yağmur Çizmesi

Yağmur çizmeleri özellikle elbise ve etek kombinlerinde oldukça iddialı bir duruş sağlayabilir! Üniversiteye giderken genellikle yolda uzun vakit geçireceğini de düşünürsek yağmurlu günlerde şık olacağın kadar konfor da sağlayacaktır. Özellikle standart birçok renkle kombinlenecek renkli yağmur çizmelerini seçmende yarar var!

https://www.instagram.com/p/-mvILusItH/

https://www.instagram.com/p/-mvILusItH/

Uzun Atkılar

Üniversiteli giyim tarzlarında genellikle salaş ve spor giyim ön plandadır. Salaş görünmeni sağlayacak en iddialı ve anahtar parçalardan biri de uzun atkı ve şallardır! Birkaç renk ve desendeki şal ve atkı ile birçok kombin yapman mümkün!

Triko Elbiseler

Henüz üniversiteli olduğunu düşünürsek elbise giymek istediğinde klasik parçalardan uzaklaşman gerekiyor. Aynı zamanda genellikle mevsimin soğuk olduğunu da düşünürsek seni sıcak tutacak giysilere de ihtiyacın var. İşte hem spor hem de oldukça stil sahibi gözükmeni sağlayacak anahtar bir parça, triko elbiseler!

http://www.stylishwife.com/

http://www.stylishwife.com/

Triko elbiseleri özellikle yağmur çizmesi, snickers ya da airmax gibi ayakkabı modelleri ile de kombinleyebilirsin. Triko elbiseler için Mango’nun outletine bakmayı unutma, her zaman seçenek biraz daha fazla oluyor!

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık