Cilt Bakımı

The Body Shop’ın Yeni Vejetaryan Maskeleri İncelemesi

Geçtiğimiz hafta stilonerileri.com olarak The Body Shop’ın yeni %100 vejetaryan yüz maskelerini deneyimleme fırsatı bulduk. The Body Shop’ın düzenlediği bakım etkinliğinde cilt analizi, cilt sorunlarımıza uygun ürün ve maske seçimini öğrenirken cilt tipimize göre nasıl bir bakım uygulamamız gerektiğini sizlerle paylaşmak için öğrendik! İşte cilt bakımında özellikle maske uygulamalarındaki püf noktaları ve The Body Shop’ın yeni vejetaryan maskelerini kullananlar olarak incelemesini yazmak istedik.

The Body Shop Vejeteryan Yüz Maskeleri

The Body Shop Vejeteryan Yüz Maskeleri

The Body Shop’ın Yeni %100 Vejetaryan Yüz Maskeleri

The Body Shop yeni %100 vejetaryan yüz maskeleri özellikle evde cilt bakımı için yüksek kalitede ve bizce vaadlerini yerine getiren içeriklerde hazırlanmış. Her kadının özellikle cilt ya da saç maskesi alırken hep aklındaki soru gerçektednde işe yarayıp yaramayacağıdır. The Body Shop yeni yüz maskeleri ile bizce tam da bunu başarmış durumda. the_body_shop_vejeteryan_maske_yorumlari_2

The Body Shop’ın yeni %100 vejetaryan ve vegan yüz maskeleri 5 farklı ihtiyaca çözüm sağlayan 5 içerik ille karşımıza çıkıyor. Tüm maskelerin ortak özellikleri ise paraben, parafin, silicon ve mineral yağları içermiyor olmaları. Gelelim maskeler ve vaad ettikleri özelliklere!

 

Maskeleri sıralayacak olursak;

The Body Shop British Rose – %100 vegan yüz maskesi

The Body Shop British Rose - %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop British Rose – %100 vegan yüz maskesi

En güçlü vaati nemini kaybetmiş ciltler için nem yüklemesi! Özellikle kuru, canlılığını yitirmiş ciltler için nemlendirici olarak kullanılabilecek bir maske. İçerisinde gerçek gül yaprakları, gül esansı, kuşburnu yağı ve aloe vera bulunuyor. Bir maskelerini denediğimiz sırada özellikle kuru olan alın ya da yanaklar için bölgesel olarak da kullanabileceğini öğrendik. İtiraf ediyoruz ki maske şahane kokuyor!

The Body Shop Amazonian Acai – %100 vegan yüz maskesi

The Body Shop Amazonian Acai - %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop Amazonian Acai – %100 vegan yüz maskesi

The Body Shop Amazonian Acai yüz maskesi Acai berry,guarana ve babassu yağı gibi doğal içerikler içeren bu maskenin vaadi yorgunluk belirtilerini azaltması, canlandırması ve enerji vermesi diyebiliriz. Maskeyi kullandığınızda gerçekten daha dinlenmiş bir cilt görünümüne kavuşuyorsunuz.

The Body Shop Himalayan Charcoal – %100 vegan yüz maskesi

The Body Shop Himalayan Charcoal - %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop Himalayan Charcoal – %100 vegan yüz maskesi

The Body Shop Himalayan Charcoal %100 vegan yüz maskesi serideki en güçlü maskelerden biri. Bu maske aslında temel olarak bir kil maskesi. Toksinlerden arındırıcı ve anında ışıltı verme vaadi bulunan bu maske gerçektende vaadleri kadar güçlü diyebiliriz. İçerisinde bambu kömürü, yeşil çay yaprakları ve organik çay ağacı yağı gibi %100 vegan içerikler bulunuyor. cildinizde özellikle yağlı ve geniş gözenekli bölgelerde kullanabilirsiniz. Örneğin bu maskeyi sadece burun çevrenize sürün ve bölgesel bakım yapın. Hafif bir karıncalanma hissi veren maske gerçekten etkili sonuçlar sunuyor.

The Body Shop Ethiopian Honey – %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop Ethiopian Honey - %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop Ethiopian Honey – %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop Ethiopian Honey yani Etiyopta Balı %100 vejetaryan yüz maskesi özellikle derinlemesine nemlendirme, dolgunluk ve daha canlı bir cilt vaad ediyor. İçerisinde aynı zamanda marula ve zeytinyağı da içerdiği için ışıl ışıl bir cilde kavuşuyorsunuz.

The Body Shop Chinese Ginseng & Rice – %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop Chinese Ginseng & Rice - %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop Chinese Ginseng & Rice – %100 vejetaryan yüz maskesi

The Body Shop Chinese Ginseng & Rice – %100 vejetaryan yüz maskesi ginseng, susam yağı ve pirinç özü içeriyor. Uzakdoğu’da yıllardır kullanılan bu özel maddeler bir maske ile karşımıza çıkarak adeta o bölgedeki kadınların güzellik sırlarını fısıldar nitelikte. Maskenin özellikle pirinç özünden dolayı aydınlık bir cilt sağladığını söyleyebiliriz.

Peki hangi maskeyi almalısınız, doğru maskeyi nasıl seçersiniz ve The Body Shop’ın vejetaryan maskelerini nasıl kullanmalısınız?

Biz The Body Shop uzmanları ile birlikte önce cilt analizine tabii tutulduk. Kimimizin yanakları kuru iken burun çevresi yağlı, kimizin cildi hassas. Bu durumda cildiniz için bir reçete çıkmasında yarar var. Bu noktada da örneğin burun çevreniz yağlı ve geniş gözeneklere sahipse o bölüme kömür maskesini, yanaklarını kuru ise o bölüme de nem verme özelliği olan bal ya da gül maskesini tercih edebilirsiniz.

Maskelerin içerikleri temiz ve doğal olduğu kadar etkisi gerçekten çok güçlü. Maskeleri uyguladıktan sonra aynaya baktığınızda bu farkı anında görüyorsunuz. Özellikle maskelerin vaadlerinin son derece arkasında olduğunu söyleyebiliriz. En yakın The Body Shop mağazasına giderek mutlaka denemelisiniz.

Ürünlerle ilgili detaylı incelemelerimiz de devam edecek.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık