Aksesuar Modası

Trend: Aynalı Altıgen Güneş Gözlükleri

2017 yeni sezonuna damga vuran gözlük modellerinden aynalı ve altıgen gözlükleri mercek altına aldık! Kime yakışır, hangi yüze uygun, hangi marka hangi güneş gözlüğü ile dikkat çekiyor hepsini yazdık! Keyifli okumalar!

Aynalı Altıgen Güneş Gözlükleri

aliexpress

aliexpress

Geçen yazdan alıştığımız aynalı gözlükler bu yıl farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Bu güneş gözlük çerçevelerinden en dikkat çeken modeller de altıgen gözlük modelleri olarak karşımızda!

Öncelikle aynalı altıgen güneş gözlükleri genellikle metal çerçeveler ile karşımıza çıkıyor.

https://tr.pinterest.com/pin/552042866809207731/

https://tr.pinterest.com/pin/552042866809207731/

Altıgen formdaki trend olan bu gözlük modelleri gerçekten de çok şık! Aynalı gözlükleri zaten çok sevmiştik, şimdi bu formda birçok gözlük markasına göre farklılaştığı için birçok zevke göre seçenek oluşturuyor.

asos

asos

Aynalı altıgen gözlüklerde altın sarısı, gümüş ya da pembe altın yani rose gold renklerin dışında siyah ya da gri mat metal çerçeveler de bulmak mümkün.

asos

asos

Aynalı ve altıgen gözlük modelleri hangi yüz için uygundur?

Öncelikle aynalı gözlükler oldukça dikkati topladığı için bu gözlükler her yüz tipine uygundur. Yüz tipine göre gözlük seçiminde önemli olan gözlüğün formu yani şeklidir. Eğer yüzünüz kare ya da yana doğru çok genişse yani yuvarlaksa, çerçevesi küçük ya da tam yuvarlak gözlükler yüzünüzü daha da yuvarlak yapacaktır. Dolayısıyla geniş bir yüze sahip olanlar için bu altıgen gözlük modellerindeki çerçeveler yuvarlak kullanımı daha keskinleştirdiği için yüz tipinize uygundur. eğer yüzünüz küçükse yine daha geniş göstereceği için altıgen güneş gözlüklerini seçebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık