Erkek Modası

Stil Sahibi Olmak İsteyen Erkeklere Öneriler

Kim demiş erkekler stil sahibi olamaz diye. Bir çok alternatifi olmasına rağmen kadınların yapamadığı kadar farklı harika kombinleri yaratan erkekler de var elbette. Stilleriyle, tarzlarıyla bütünleşmiş erkekler aslında sizden çok da farklı değiller. Siz de stil sahibi olmak isteyen beyler arasında yer alıyorsanız yazının devamını mutlaka okuyun.

Stil Sahibi Erkekler: İlham Alın!

Stil sahibi olmak isteyen erkeklere öneriler verirken, aslında ruhlarının hissettiklerinden ilham almaları gerektiğini hep hatırlatmak lazım. Ruhunuza uygun giyindiğinizde, rahatça kendiniz gibi davranıp, stilinizle bütünleşmiş olursunuz. Bunun için de önce ilham almalısınız. Belki alışveriş dergilerinden, belki ünlü oyuncuların sokak stillerinden. Nerden ve kimden ilham aldığınız önemlidir. Tarzını beğendiğiniz erkeklerden ilham alarak işe başlayabilirsiniz. Bunlar için de belki biraz magazin sitesi karıştırabilirsiniz.

erkek_stil_onerileri_

Stil Sahibi Erkekler: Sosyal Hayat Her Şeydir!

Nasıl hissediyor, nasıl müziklerden hoşlanıyorsanız bunları belirlemeniz lazım. Bu tür bilgiler sizin yaşan stilinizi belirleyen en önemli faktörlerdir. Hangi sektörde çalışıyorsunuz ya da neler yapmaktan hoşlanıyorsunuz? Sosyal yaşamınızı biraz düşünüp belki bir kağıda sizi mutlu eden ve yapmaktan keyif aldığınız şeyleri yazarak başlayabilirsiniz. Bunlar erkek stili oluştururken ne işimize yarayacak diye düşünebilirsiniz. Sosyal hayatınız, stilinizde ne kadar rahat ya da renkli kıyafetler seçeceğinizi belirleyen en önemli başlıktır.

Stil Sahibi Erkekler

Stil Sahibi Erkekler

Stil Sahibi Erkekler: Renkler!

Renkler, stilinizi oluştururken size çok iyi bir rehber olabilir. Mevsimlere bölerek sevdiğiniz renkleri ve bu renklerin tonlarını bulabilirsiniz. Hatta işi biraz daha ilerleterek, bir çok farklı rengi deneme kabininde deneyip kendinizi fotoğraflayabilir, sonrasında da kendinize bir renk kataloğu oluşturabilirsiniz. Böylece renkler konusunda, hangisinin size daha çok yakıştığını kolayca belirlersiniz.

Stil Sahibi Erkekler

Stil Sahibi Erkekler

Stil Sahibi Erkekler: Vücudunuzu Tanıyın, Kusurlarınızı Görmezden Gelmeyin!

Erkeklere stil önerileri verirken, herkes için geçerli olan en önemli madde vücudunuzu tanımak olduğunu söylemeliyiz. Nerde kusur var, nereyi öne çıkarıp hangi bölgeyi kamufile etmeliyiz bunları iyi bilmelisiniz. Dar omuzlara sahipsiniz polo yaka tişörtler tercih etmeli ya da geniş omuzlarınız ve kalın beliniz varsa gömlek tercih etmelisiniz. Bu gibi, aslında stilinizde ve gardırobunuzdaki en önemli detayları belirleyecek olan madde, vücudunuzu tanımanız olacaktır.

Stil Sahibi Erkekler

Stil Sahibi Erkekler

Stil sahibi bir erkek olmak istiyorsanız, stiliniz oluştururken ilk etapta belirlemeniz gereken en önemli adımları yukarıda sizinle paylaştık. Yukarıdaki adımları belirledikten sonra, geriye kalan tek şey, zevkinize göre kıyafetleri birbirbiyle kombinlemek olacaktır. Kıyafet kombinlemenin sırlarını da ileriki yazılarımızda detaylıca anlatacağız. Eğer merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan sorular olursa bize yorum olarak bırakmayı unutmayın!

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık