Alışveriş Danışmanı

Sevgiliniz İçin El Yapımı Yeni Yıl Hediye Önerileri

Sevgiliniz için yeni yıl hediyesi arayışındaysanız mutlaka önce mağazalara bakıp ne alsam diye düşünmüşsünüzdür. Ama unutmayın ellerinizde yaptığınız hediyenin, satın alacağınız bir çok hediyeden daha değerlidir. Bugün sizinle Sevgiliniz için el yapımı yeni yıl hediye fikirlerini paylaşacağız. Üstelik hediye fikirlerimiz hem kadınlara hem de erkeklere uygun!

Sevgiliye Hediye Fikri; Beton Saksı

Kadın erkek ayırmaksızın bitkiler, evde, ofise enerjiyi yükselten bir aksesuar olarak kullanılıyor. Özellikle ofis / çalışma masasını sıkıcılıktan kurtaran bir detaydır. Her gördüğünde sizi hatırlayacağı bir hediye aynı zamanda. Küçük kaktüsler, sukulentler ya da zevkinize göre kökü fazla büyümeyen bir bitki satın alıp, saksısınız siz yapabilirsiniz. Hem internette bununla ilgili bir çok video bulabilir hem de Beton Saksı Yapımı workshop’larına katılabilirsiniz. Size özel olacağı için aynısını bir başka yerden satın alması da mümkün olmayacak şık bir hediye hazırlamış olacaksınız.

Sevgiliye Hediye Fikri; Aksesuar Yapımı

Kadınlar için vazgeçilmezdir aksesuar. Takı, çanta şallar derken birden en büyük ihtiyaç haline gelebilir. Erkekler için de artık iyi bir alternatifdir. Giysileri, kombinleri sıradanlıktan kurtarır. Yeniliklere açık olduğunuz sinyalini verir. Bu yüzden kadınlar için bir kaç zincir, ip ve boncukla kendi emeğinizle güzel aksesuarlar hazırlayabilisiniz. Erkekler için ise, makrome örgü ile bir çok farklı ipten ve hatta isterseniz aralara boncuk ekleyerek bileklikler yapabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Fikri; Atölye ve Workshoplar

Sevgilinizle birlikte bir şeyler yapmak istiyorsanız, işte tam zamanı! Yeni yıl için bir çok atöye ve workshoplar düzenleniyor. Bir kaç workshop satın alıp, sevgilinizle birlikte bir şeyler üretebilirsiniz. Bu pasta da olabilir, resim ya da beton saksı atölyesi de olabilir. Sevgilinizin sizinle zaman geçirebileceği şahane bir hediye fikri olabilir.

sevgiliye_hediye_onerileri_1

                                                                                    Görsel pinterestten ilham amaçlı alınmıştır

Sevgiliye Hediye Fikri; Örgü ile her şey mümkün!

Örgü deyince erkekler hemen ben yapamam demesin! Şarj kablolarını sarmak çok da büyük yetenek istemiyor emin olun. Küçük ya da büyük farketmez, hediye el emeği olunca değeri kıymeti diğer şeylerle ölçülemez. Bu yüzden ufak bir bere bile sevgilinizi mutlu edebilir. Dilerseniz makrome örgü yöntemiyle küçük anahtarlıklar ya da ev aksesuarları da yapabilirsiniz. Eğer daha önce hiç yapmadıysanız en azından denemiş olursunuz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık