Nasıl Giyerim?

Püsküllü Kimono Modelleri ve Kombinleri

Püsküllü kimonolar özellikle 2015 yazında sokak modasına sıkça şahit olduğumuz parçalardan biri. Püsküllü kimono aslında bir ceket türü. Normal kimononun popülerliğinden sonra özellikle yaz aylarında popülerliği artan püsküllü kimonolar ile rahatlık, şıklı ve tarz bir arada.

Püsküllü kimono modelleri özellikle renk, desen ve kimononun genişliğine göre değişiklik gösterebiliyor. bu sebeple de püsküllü kimonoların kombinleri birçok etkene bağlı. Biz de bu yazıda sizlere bunu anlatmak 2015’in öne çıkan püsküllü kimono ceket modellerini yazmak istedik.

Püsküllü Kimono Modelleri ve Kombinleri

Uzakdoğu esintisi olan kimonoların farklı bir modeli de püsküllü kimonolar! Rahatlığın simgesi olan kimonoları püsküllü kullanmak da tarzınıza büyük farklılık katabiliyor. Püsküllü kimonolar özellikle renk, desen ve püskül yapılarına göre büyük farklılıklar gösterebiliyor. Püsküllü kimono giymeye karar vermeden önce vücut ölçülerinizin kimono giymek için ne kadar uygun olduğunu da elbette düşünmelisiniz.

Püsküllü Kimono Modelleri ve Kombinleri

Püsküllü Kimono Modelleri ve Kombinleri

Püsküllü kimono modelleri özellikle kominonun o püfür püfür görünen esintili hali ile stil olarak da eklenen püsküller kimonoyu çok daha hareketli gösterebilir. Ceketlerin genellikle sağladığı ciddi izlenimi yıkan kimono ceketler, farklı kombin seçenekleri ile size geniş stil önerileri sunuyor.

Püsküllü Kimono Modelleri ve Kombinleri

Püsküllü Kimono Modelleri ve Kombinl

Sezonun trend parçalarından biri  olan püsküllü kimonoları kilonuz fazla ise farklı püskül yapılarında tercih etmelisiniz. Kalın kesimle yapılmış püsküller daha az hareket edeceği için yürümeniz ya da rüzgar sırasında kimononun çok uçuşmasını engeller ve sizi daha ince gösterir. Çok ince kesim kimono püskülleri daha hızlı hareket edeceğinden stilinizde biraz karışıklığa sebep olmuş olabilir.

Püsküllü Kimono Modelleri ve Kombinleri

Püsküllü Kimono Modelleri ve Kombinleri

Kimono tercih ederken ne ile kombinleyeceğinizi de düşünerek hareket etmelisiniz. Püsküllü kimonoları kısa şortlarla kombinlerseniz şık bir festival kombini yapabilirsiniz. Ya da bikini – mayo üzerine giyeceğiniz püsküllü kimono size kumsalların en şık kadını yapabilir.

puskullu_kimono_modelleri_kombinleri_6

Kimonoların özellikle salaş ve rahat bir izlenim veriyor olması günlük stilinizde kullanmanızı aslında kolaylaştırıyor. Kumaş pantolonlarla kombinleyeceğiniz püsküllü kimono ciddi görünümüzü yumuşatırken sizi daha enerjik gösterebilir. Püsküllü kimono modellerindeki desen kullanımı yine kombin yapmanızı kolaylaştırır türden. Desen içerisindeki renklerden bazılarını diğer kıyafetlerinizde ana renk olarak kullanırsanız kimononun desenini tamamlamış ve karışık bir görünümden uzaklaşmış olursunuz. Kimononuz desenliyse kombininizin diğer parçalarında desen kullanmaktan kaçınmalısınız.

Kimono nasıl giyilir yazımızı da mutlaka okuyun!

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık