Nasıl Giyerim?

Ofis Stilinin Gözdesi Fabrika, Sadece Boyner’de

Kaliteli ve iyi giyinmeyi seven şık kadın ve erkeklerin tercihi Fabrika, şimdi sadece Boyner mağazalarında. Modern, şık ve zamansız tasarımlarıyla kendi stilini yaratmak isteyenlere sonsuz seçenek sunan Fabrika, yeni sezonun da vazgeçilmezi olacak. 

Tarzı, kalitesi ve özgün stiliyle çok iyi bildiğimiz Fabrika şıklığını, Sonbahar-Kış sezonundan itibaran sadece Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’ de bulacağız. Bu sezon, koleksiyonunu daha da zenginleştiren Fabrika, birbirleriyle kombinlenebilir anahtar parçalarıyla her zamanki şık tavrını korumaya devam ediyor. Fabrika’nın yeni sezonu, kolay kombinlenebilme özelliğiyle, gardırobunuzla da çok iyi anlaşacak.

Ofis Stili 2017

Ofis Stili 2017

Stilini Fabrika ile Tamamla

Fabrika kadın koleksiyonu, bu sezon yenilik ve sürprizlerle dolu. Fabrika, sezonun trendlerini ölçülü ve abartısız bir şekilde yansıtan, stil sahibi parçalarıyla, 20’li yaşlardan itibaren tüm kadınların vazgeçemeyeceği bir marka olarak öne çıkıyor. Yeni koleksiyonun en belirgin özelliği, tarz sahibi kadınların kendi stillerini yaratabilecekleri anahtar parçalar, günün her anında kullanılabilecek ve kolaylıkla kombinlenebilecek zengin detaylara sahip olması. Gündelik parçalarda bile hissedilebilen feminen doku ise yeni Fabrika kadınının imzası. Fabrika koleksiyonunda yer alan tek bir parçayla bile gardırobunuzu sezonun trendlerine uydurabilir, günün 24 saatinde net ve şık tarzınızla kendinizden bahsettirebilirsiniz. Fabrika’nın her sezon aranılan elbiseleri, bluzları, özel kesim ceketleri ve rahat kalıp pantolonları, yepyeni formlarıyla karşımıza çıkan etekleri ve soğuk havaları ısıtan kabanları sadece Boyner’de.

Ofis Stili 2017

Ofis Stili 2017

Özgün Tarzları Seçen Erkekler, Bu Sezon Boyner’de

Tarzı, kalitesi ve özgün stiliyle bilinen Fabrika’nın yeni erkek koleksiyonu, nasıl göründüğünü önemseyen ve modayı tarzlarına uyumlayan dinamik şehir erkeklerini heyecanlandıracak detaylarla zenginleştirildi. Koleksiyon, “tarzım kişiliğimdir” diyen erkeklerin stillerine uygun detayları kolaylıkla bir araya getirebilecekleri, yaşamın her anında kullanabilecekleri enerjik, modern ve şık anahtar parçalardan oluşuyor.

Ofis Stili 2017

Ofis Stili 2017

Gündelik ve klasiğin; spor ve şık detayların birbiriyle kolayca bir araya getirilebileceği koleksiyon; kendine güvenen, modern, dinamik ve stil sahibi şehir erkeklerine sesleniyor. Yeni koleksiyonda yer alan gömlekler, kazaklar, pantolonlar, yelekler ve paltolar bu sezon erkek modasına hareket katacak.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık