Moda

Mezuniyet ve Düğünlerde Kimseyle Pişti Olmayın!

Mezuniyet ve düğünlerde kimseyle pişti olmayın! İnternet alışverişinin artmasıyla özel davetler için seçilecek alternatif artmışken fiyat skalası da oldukça genişledi. Hal böyle olunca kampanyalar indirimler derken bir çok kadın en çok indirim yapan markaları tercih eder oldu. İşte düğün ve mezuniyetlerdeki kıyafetlerde piştiler de böylelikle başladı.

Özel günlerde seçilen kıyafetler eskisine oranla çok daha sadeleşti ve aynı zamanda tasarım, kalıp gibi detaylar daha da öne çıktı. Eskiden abiye kıyafet mağazalarında en parlak en kabarık kıyafetler seçilirken şimdilerde daha sade fakat tasarım olarak gösterişli olabilecek hatta vücudu en iyi gösteren kalıba sahip kıyafetler ilgi görmeye başladı. Bunlar da isim olarak “abiye” den “şık gece kıyafetleri”ne terfi etti.

Şık gece kıyafetlerinde ne büyük piştiler elbette herkesin bildiği TrendyolMilla markası ile başladı. Uygun fiyatlı gece kıyafetleri özellikle nişan, söz, mezuniyet gibi günlerde tercih edilir oldu. TrendyolMilla’da bunun farkında olacak ki koleksiyonlarını çok geliştirdi. Yine de TrendyolMilla butiğindeki yorum/değerlendirme sayısına bakarak o elbisenin ne kadar çok tercih edildiğini görebiliyorsunuz. Bu da sizin özel davetlerde pişti olma ihtimalinizi azaltıyor.

Özel davetlerde pişti olmak istemiyor ve hatta farklı görünmek istiyorsanız TrendyolMilla dışında tercih edebileceğiniz bir çok marka var elbette. Onlar da bütçenizi TrendyolMilla kadar mutlu etmeyebilir. Bu yüzden özel davetlerde pişti olmamak için Kadıköy, Bakırköy’deki butikleri tercih etmenizi öneririz. Elbette bir çok semtte bu tür özel gün kıyafetleri satan yerler vardır ama şık gece elbisesi almak istiyorsanız ilk adresiniz, en çok ürün satan, koleksiyonu geniş yerler olmalı.

Şık gece elbiseleri için Kadıköy’de Opera Pasajını ziyaret edebilirsiniz. Kadıköy Bahariye’de bir çok pasajda sokak butiklerinde şık parçalarla karşılaşabilirsiniz. Üstelik çanta ve ayakkabılarınızı da bir çok alternatif arasından seçebilirsiniz.

Eğer Kadıköy’de istediğinizi bulamazsan en çok bilinen ve tercih edilen Bakırköy civarında da birbirinden şık ve her bedene uygun alternatifler bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık