Erkek Modası

Kişiye Özel Tasarım Gömleklerde Kombinasyon Tavsiyeleri

 

Gömlek şüphesiz ki en çok giyilen kıyafetlerin başında gelir. İlk olarak Ortaçağda Mısır’da ortaya çıkmıştır. Tabi bir dönem sadece soylular tarafından giyilebildi. Günümüzde ise her kesimin rahatça kullanılabileceği bir kıyafet olmuş durumda. Hemen hemen her başarılı kreasyonun vazgeçilmezi olan  gömlek, sokaktan podyuma kadar her zaman modanın gündeminde olmayı başarmıştır. Öyle gözüküyor ki moda ve gömlek ayrılmaz bütünlüğünü uzun zamanlar koruyacak, erkekler için vazgeçilmez olarak kalmaya devam edecek.

Asırlardır özellikle erkek giyiminin önemli bir parçası olan gömleğin tarihi neredeyse insanlık tarihi kadar eski olduğunu biliyor muydunuz? V4Tailor olarak gömleğin tarihçesini kısaca anlattıktan sonra sizlere gömlek tasarımında kombinasyon tavsiyeleri vermek isteriz. Tabi daha öncesinde hangi gömleği nasıl kombinleyebiliriz bundan bahsetmek istiyoruz. Stil sahibi beyler günlük hayatımızda karşımıza her zaman çıkmaz. Oysa ki erkekler için stil sahibi olmak, güzel giyinmek oldukça kolay.Özellikle v4tailor.com websitesinde özel gömlek tasarım sayfamız ile bu cok daha kolay istediğiniz modeli istediğiniz kumaş ile kombinleyebilirsiniz.Kişiye özel tasarım gömlekleriniz için tek tavsiyemiz v4tailor.com

Kişiye Özel Tasarım Erkek Gömleği

Kişiye Özel Tasarım Erkek Gömleği

İmaj sahibi erkekler için veya imajını yenilemek isteyen erkekler için gömleklerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizlerde nasıl giyinmeliyim sorusuna cevap arıyorsanız öncelikle zıt renkli giyinmenizi tavsiye ederiz. Mesela açık renkli gömlek ile koyu renkli pantolon veya tam tersi koyu renkli gömlek ve açık renkli pantolonları kombin edebilirsiniz. Zıt renkler her zaman sizin  kurtarıcınız olacaktır. Tabi kıyafetlerinizi seçerken ten renginizide göz önünde bulundurmalısınız. Sizin teninize en yakışan renkler arasında tercihler yapabilirsiniz. Bu arada size ufak bir tüyo vermek isteriz. Erkekler için en kuvvetli renk mavi ve tonlarıymış. Hem etkileyici hem de imaj sahibi olmak için mavinin yüzlerce tonundan bir tanesini kendinize optimize edebilirsiniz.Bunun dışında iş hayatınızda sportif takılmayı ve şık görünmeyi seviyorsanız sizlere tavsiyemiz keten karışımlı kumaş gömleklere yönelmeniz olacaktır. Bu tür gömlekleri pastel tonlarda seçerek altına giyeceğiniz laofer, casual tarz bir ayakkkabı ile şık olmanız kaçınılmaz olacak. Bu arada stil sahibi olmak isteyen erkekler için altın kurallardan birisi de vücudunu iyi tanımak ve bu doğrultuda giyinmektir. Mesela V yaka boynunuzu daha uzun gösterir, kısa paça pantolon ise bacak boyunu kısalttığı için kısa bacak yapısına sahip kişilere tavsiye edilmez. Gömleğinizin üstüne kravat takmıyorsanız son düğmesine kadar düğmeleyin, üstten  bir düğmesini açık bırakın. Bu sizi daha rahat gösterecektir. Renk ve aksesuar uyumuna mutlaka dikkat edin. Aksesuarlarınızın kıyafetinizin önüne geçmemesini tavsiye ederiz.Bütün bu tavsiyeler için özel dikim de kalitesini kanıtlamış firma olan v4tailor kişiye özel gömlek de sizler için 20 yılı aşkındır hizmet veriyor.

                    Kişiye Özel Tasarım Gömlek v4tailor.com

Stil sahibi olmak iyi giyinmek ile başlar. İyi giyinmenin yolu ise iyi kumaştan geçer. İyi kumaştan dikilmiş bir gömlek sizleri bulunduğunuz ortamlarda hem şık hemde stil sahibi yapacaktır. Sizler için yaptığımız stil araştırmamızda neyi neyle kombinlemelisiniz bunu ele aldık.  Ama gömlek tasarımında kombinasyon tavsiyeleri için v4tailor.com‘u ziyaret etmenizi öneririz. Hem kaliteli ürünlere ulaşmak, hemde tamamen sizin istediğiniz ölçülerde, hayalinizdeki gömleğe sahip olmak için hizmet veren firmamızdan tamamen memnuniyet ile ayrılacağınızı düşünüyoruz. Unutmayın iyi giyinmek ayrıcalıktır.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık