Moda

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2019

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları 2019 yılında da gündemden düşmeyecek bir konu. Çünkü yaz geliyor ve kendimizi biraz olsun motive etmek için birbirinden eğlenceli ve renkli fotoğraflar çekmeye başlayacağız. Bu yüzden sizinle en sevdiğimiz ve bizce en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sizinle paylaşacağız!

Fotoğraf düzenleme uygulamaları demişken aslında en iyi efekt programları ve en iyi inceltme rötüş programları olarak da ayırabiliriz. Rötüş kısmı için ayrıca bir yazı hazırlayacağız. Şimdilik yalnızca en iyi efekt programlarını sıralıyoruz! Zaten yazın o güzel güneşinde, o güzel ışığında rötüş programlarına çok da ihtiyacınız yok!

Tezza

En iyi fotoğraf uygulamaları listesinin ilk sırasında bizim için Tezza var! Hem hızlı hem de pratik bir uygulama. Hazır filtreleri uygulayabilir ve ufak düzenlemeler de yapabilirsiniz. Ücretsiz sürümünde 4 filtre bulunuyor. Bunun yanında dilerseniz hazır başka filtreleri de satın alabiliyorsunuz.

Instagram’da beğenilen hesaplardan biri olmak için Tezza işinizi çok kolaylaştırıyor. Sevilen tonlardaki filtrelerin yanısıra, storyler için de kolaj templatelerini de kullanabiliyorsunuz. Uygulama boyutu, diğer fotoğraf uygulamalarına göre büyük ama yine de hızlıca story ve fotoğraf düzenlemek istiyorsanız bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

VSCO

Her ne kadar ismi sizler için bilindik olsa ve eskimiş gibi hissettirse de, en fazla efekt alternatifine buradan ulaşabilirsiniz. Yıllık tam paket satın aldığınızda kendi efekt formüllerinizi bile hazırlayıp kaydedebilirsiniz. Bir çok farklı şekilde fotoğraf düzenleme araçları bulunan ve her tona uygun efektleri bulunan VSCO’nun hakkını verelim ve yaz fotoğrafları için kendi formülünüzü oluşturmak için çalışmalara başlayın!

Lightroom

Lightroom uygulaması profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Bu sebeple diğer önerdiğimiz uygulamalar kadar pratik bir kullanımı yok. Fakat şimdiye kadar en verimli kullanılan uygulamaları önerdiğimiz için listeye Lightroom’u da eklemek istedik. Nasıl kullanılacağı ile ilgili Türkçe bir çok youtube içeriği de mevcut. Biraz araştırıp, biraz da pratik yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık