Erkek Modası

2017 2018 Sonbahar Kış Erkek Modası ve Trendler

Moda haftaları birer birer tamamlandıktan sonra yeni sezonun trendleri de şekillendi. Moda haftalarında uç noktalarda sunulan yeni sezon trendleri daha dingin ve günlük hayata uyarlanabilir şekilleri ile kışın sokakları renklendirecek.

2017 2018 Sonbahar – Kış erkek modasına dair merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik. Erkek modası bambaşka boyutlara taşınırken yeni sezonda sıra dışı desenler, oldukça dikkat çekici kesimler ve erkek vücudunu atletik bir şekilde öne çıkaran tasarımlar göreceğiz. 

erkek modasıKaynak

Gri, Yeşil ve Bej Her Yerde

Yeni sezonda erkek modasının öne çıkan renkleri yeşil, bej ve gri olacak. Bu renklerle birlikte sıkça karşımıza çıkacak haki ve lacivertte erkek modasının vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Desenlerin ve renklerin dikkat çekici şekilde kullanılacağı 2017-2018 Sonbahar – Kış sezonunda erkekler için oldukça zarif kombinler revaçta. Monokromatik tasarımlarda öne çıkan gri tonları da yeni sezonda erkeklerin üzerinde sık sık göreceğimiz parçalar arasında.

erkek modasıKaynak

Üniversiteye Merhaba

Erkeklerin üniversite yıllarına dönüş yapacağı yeni sezonda geçmişten gelen ceket tasarımları, ekoseli pantolonlar ve çizgili kazakları göreceğiz. Kadın modası trendlerinde yere alan biker ceket modelleri yerine erkek modasında pilot ceket tasarımlarını göreceğiniz. Yine bir dönemin popüler balıkçı yakaları da üniversite yıllarına dönüşte etkili birer parça olacak.

erkek modasıKaynak

Kısa Paçalar Lider

Paça Devrimi Devam Ediyor Geçtiğimiz sezon şaşırtıcı bir trend olan ve oldukça tutulan kısa paçalar yeni sezonda da etkili bir şekilde kullanılacak. Kısa paçalar kış sezonunda ufak değişikliklerle erkek modasının trendleri arasında yer almaya devam ediyor.
erkek modasıKaynak

Leopar Gücü ve Erkek Modası

Leopar deseni moda dünyasının en etkileyici ve zor desenleri arasında yer almaktadır. Kullanması oldukça zor olan bu desen yeni sezonda erkek modasında oldukça etkisini gösterecek. Modaya ilgisi olan cesur erkeklerin sıkça tercih edeceği leopar deseni bu sezonda erkek yorumu ile izleyeceğiz.

erkek modasıKaynak

Spor Ofis Şıklığı

2017 – 2018 Sonbahar Kış kadın modası ile oldukça farklı trendlere sahip olan 2017 – 2018 Sonbahar Kış erkek modası oldukça zıt kutuplarda olacak. Kadın modasında Feminen ve klasik ofis şıklığını sokaklarda görmeyi beklerken erkek modasında spor takım elbise modellerini sokaklarda göreceğiz. Yeni sezonda daha günlük ve spor detaylara sahip olan erkek takım elbiseleri, uzun yıllardır takım elbise şıklığından boğulan erkeklere hoş alternatifler sunacak.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık