Erkek Modası

Spor Şık Erkek Kombinleri

Sevgili erkek okuyucularımız, biliyoruz kadın modasına biraz ağırlık vermiş durumdayız ama yine de sizi es geçmiyoruz. Şık beylerin çoğalmasını istediğimiz için sizlere yine birbirinden güzel spor şık erkek kombinleri hazırladık. Buradaki kombin önerilerini alışverişe çıktığınızda aklınızda tutmayı unutmayın ya da siz e iyisi beğendiğiniz kombinlerin fotoğraflarını saklayın ve kendinize görsel bir alışveriş listesi oluşturun.

Spor şık erkek kombinleri, rahat bir iş/ çalışma ortamınızı varsa tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi kolaylaştıracak kombinlerdir. Kadınlar genellikle spor giyimli ama çok şık giyinen beylerle daha çok iletişim kurar.

Spor Şık Erkek Ayakkabıları

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor şık erkek kombinlerinin demirbaşı elbette ayakkabılardır. Bu yüzden sizinle önce ayakkabılar üzerine konuşalım istedik. Ayakkabılar, sizi, spor ya şık kategorisine sokabilir. Bu yüzden ayakkabı seçiminde çok özenli davranmalısınız. Unutmayın spor ayakkabılar spor yaparken giyilenler ya da spor tarzda ayakkabılar olarak ikiye ayrılır. Mesela herkesin bildiği ve ayakkabı koleksiyonu içinde mutlaka bir çift bulunan New Balance ayakkabılar spor tarzda ayakkabı kategorisine girer.

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor şık erkek kombinlerinde öncelikle kendi tarzınızı iyi belirlemelisiniz. Spor şık kombinlerde spor kısmamı yoksa şık kısmamı daha çok dahilsiniz bunu bulmalısınız. Ayakkabı seçimlerinize bir gözgezdirerek bu konuda net bir fikir sahibi olabilirsiniz. Mesela New Balance ayakkabılar, çoğunlukla yalnızca spor görünüm için tercih edilebilir. Belki erkek erkeğe buluşmalar için kullanılabilir. Fakat iş spor şık olmaya geldiğinde ya spor-klasik ayakkabıları tercih edeceksiniz, ya da Superga tarzında biraz daha şık görünebilen ayakkabıları.

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor şık erkek kombinleri için ilk önemli adımı ayakkabıları seçerek attık. Şimdi sıra geldi pantolon kesimine. Spor tarz için kot pantolon tercihi elbette yapabilirsiniz. Fakat yaz aylarında sıcaktan sizi bunaltabileceği için kumaş pantolonları tercih etmelisiniz. Kumaş dediysek elbette ütü izli klasik takım elbise parçası olan kumaş pantolonlardan bahsetmiyoruz. Sizi %100 spor şıklığa kavuşturacak chino pantolonlardan bahsediyoruz. Spor şık erkek kombinlerindeki ikinci kilit parça da chino pantolonlardır. Burada önemli olan şey, pantolon kalıbının tam üzerinize göre olmasıdır.

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor şık erkek kombinlerinin kilit parçası olan pantolonun kalıbı sizi daha fit ve şık bir görünüme kavuşturur. Erkek Chino Pantolon üzerinizde bol ya da çok dar durmamalıdır. Özellikle bacak ve paça genişliklerinin üzerinizde çok bol ya da çok dar durmamalıdır. Eğer fazla kilonuz yoksa, slim fit chino pantolonları tercih edebilirsiniz.

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor Şık Erkek Kombinleri

Spor şık erkek kombinleri için sıra geldi üst parçalara. Dilerseniz Slim Fit bir gömlek dilerseniz de vücut şeklinizi, vücudunuzu sarmadan belli edebilecek iyi kumaşlı bir tişört giyebilirsiniz. Kendinizi nasıl daha iyi hissediyorsanız ikisinden birini tercih edebilirsiniz. Fakat tişört tercih edecekseniz mutlaka çok kaliteli bir kumaştan olmalıdır. Önünde baskı varsa bu konuda lütfen çok seçici davranın. Fazla renkli ya da yazılı tişörtlerden uzak durun.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık