Galeri

Sokak Trendi: Beyaz Spor Ayakkabılar

Prev1 of 8Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Beyaz spor ayakkabılar sizin de kış vakti aklınızı çelmeye başladı mı? Beyaz spor ayakkabılar yurt dışındaki moda öncüleri bloggerlardan ülkemize kadar ulaşan bir trendin parçası olmuşsunuz demektir. En iyi beyaz spor ayakkabı stilini yakalamak için de hiç zorlanmazsınız. Üzerine tüm basiclerinizi giyerek biraz da salaş görünerek en iyi beyaz sneakers stili yakalayabilirsiniz.

Beyaz sneakers stili, kadınların çoğunlukla gün içinde koşturmaya başlamasıyla iyice sokak stili ikonu oldu. Kadınların, gün içinde, özellikle karmaşık şehir hayatında rahatlığına daha düşkün olması gayet normal. Topuklu ayakkabılar üzerinde çok fazla zaman geçirmenin sağlığa da zararı bir çok araştırmayla ortaya çıktığına göre, stili olan spor ayakkabılar ile siz de sokak modasını yakından takip edebilirsiniz. Beyaz spor ayakkabılarla stilinizi tamamlamak ve ilham almak için galerimizi klavyenizdeki ok tuşlarıyla gezebilirsiniz.

Sokak stili: Beyaz spor ayakkabı

Sokak stili: Beyaz spor ayakkabı

Sokak stili: Beyaz spor ayakkabı

Prev1 of 8Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık