Güzellik

Sleek’ten alınması gereken makyaj ürünleri

Sleek markası sonunda Türkiye’ye geldi! Bu haberi aldığımız zamandan beri, acaba gerçek mi? Tüm ürünleri ülkemize gelecek mi? gibi bir çok soru sorarken bulduk kendimizi. Ve sonunda beklenen oldu ve Sleek Gratis’in belirli mağazalarında satışa sunuldu!

Sleek Türkiye Ürünleri Nerede Satılıyor?

Sleek make up ürünler, bir çok high end dediğimiz, yüksek fiyatlı ürünleri muadili ve hatta çoğu zaman daha da kalitelisi. Sleek markası bunu nasıl başarıyor bilmiyoruz ama henüz aydınlatıcılar bu kadar ilgi görmüyorken bile çok başarılı aydınlatıcıları ve bronzerları vardı Sleek’in. Türkiye’ye kozmetik girişi yasak olsa da, binbir çaba ile ülkemize sleek marka ürünleri sokmaya çalıştık. En çok da instagram üzerinden satış yapan sayfalardan sleek marka ürünler istedik. En popüler sitesi cloud10beauty idi. Haliyle uygun fiyatlı ürünlerin de fiyatları daha da yükseğe geliyordu. Deneyemeden almak da çok riskliydi.

Geçtiğimiz haftalarda aldığımız bir habere göre Sleek markası Türkiye’ye geliyordu. Fakat nerelerde satılacağı konusunda emin değildik. Sonunda Sleek Türkiye’de Gratis mağazalarında satılacağını öğrendik ve çok sevindik. Sleek için Gratis Facebook sayfasından aldığımız habere göre, şimdilik yalnızca belirli gratislerde satılacağını öğrendik. Siz de buraya tıklayarak hangi şubelerde satışta olduğunu öğrenebilirsiniz.

Hangi Sleek Ürünlerini Almalıyız? Sleek Ürünleri Tavsiyelerimiz

Sleek markası ürün anlamında oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Neredeyse tüm makyaj çantanızı bu marka ile donatabilirsiniz. Özellikle Sleek paletlerinin çeşitliliği insanı gerçekten baktıkça mutlu ediyor. Sleek ruj kitlerini detaylandırmamış olsak da siz mutlaka Sleek’in tüm kitlerine gözatmayı unutmayın. Gelelim hangi ürünleri almanız gerektiğine.

Sleek Far Paletleri

Sleek Türkiye Ürünleri - Gratis

Sleek Türkiye Ürünleri – Gratis

Sleek markası özellikle far ve kontur kitleri ile meşhur. Şahane renk ve kalıcılıkları ile farklar aklımızı başımızdan alabilir elbette. Peki ya hangisini almamız gerekiyor? Sleek Far Paletlerinde öyle renk seçenekleri var ki, her ten rengine her tercihe göre farklı tonlar mevcut. Siz en iyisi deneyip, en çok kullandığınız tonları seçmeye özen gösterin.

Sleek Kontur Kit

Sleek Türkiye Ürünleri - Gratis

Sleek Türkiye Ürünleri – Gratis

Sleek ülkemizde ilk olarak kontur kit ile duyuldu. Allıklar, bronzerlar ve aydınlatıcıları da barındıran bu şahane ürün gerçekten tüm merak ve övgüleri hakediyor. Sleek Kontur Kit’i Gratis’e gittiğinizde mutlaka deneyin. Farklı renkleri mevcut. Bu yüzden renk seçeneği size daha iyi bir seçme şansı verecektir. Sleek Kontur Kit’in inanılmaz yumuşak bir yapısı var. Tabi ki böyle olunca da yüzünüzde dağıtmak çok daha kolay olacaktır.

Sleek Rujlar

Sleek Türkiye Ürünleri - Gratis - Sleek Rujlar

Sleek Türkiye Ürünleri – Gratis – Sleek Rujlar

Sleek, tüm paletlerinin ardından rujlarıyla da bizi mutlu edebilir. Fakat rujları denerken, uzun süreçte yapılarının biraz daha yoğun olarak dudaklarınıza tutunacağını söylemeliyim.

Sleek Kaş Kiti

Sleek kaş kiti, ülkemizde satılan bir çok kaş ürünlerinden çok da farklı değil aslında. Fakat en önemli özelliği renk tonları ve kaş farının yapısı. Sleek Kaş Kiti, far ve wax olmak üzere ikili olarak geliyor. İçinde hem fırça hem de minik bir fırça bulunuyor. Sleek Kaş Kiti, çantanızda taşımak için bile oldukça ideal.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık