Düğün

Oleg Cassini’den Yeni Bohem Gelinlik Koleksiyonu

Türkiye’nin de en sevilen gelinlik markalarından biri olan Oleg Cassini, yeni koleksiyonunu ve gelinlik modellerini sizlerle paylaşalım istedik!

Gelinlik koleksiyonlarında her tarzdan kadının beğenilerine hitap edecek yüzlerce farklı tasarıma yer veren Oleg Cassini, son olarak White Collection ile bohem gelinlerin kalplerini fethediyor. Yalın ve zarif çizgisiyle öne çıkan bu modeller, kırda, kumsalda veya sahilde düzenlenen destinasyon düğünlerine çok yakışıyor. Üstelik sadece giyiminde değil, hayat tarzında da yalınlığı tercih eden gelin adayları, gelinliklerine Oleg Cassini’de en hızlı şekilde ulaşabiliyor.

Her kadının gözünde canlandırdığı evlilik seremonisi birbirinden farklıdır, gelinliği de öyle. Oleg Cassini, White Collection ile işlemeler ve danteller yerine sadeliği tercih eden bohem gelin adaylarına hitap ediyor.

oleg_cassini-bohem_gelinlik_modelleri

Oleg Cassini uzmanlığı ile tasarlanan bu gelinlikler, kırda, kumsalda veya sahilde düzenlenen destinasyon düğünlerine çok yakışıyor. Ayrıca, yalın ve zarif çizgisiyle White Collection modelleri, gelinlere dilediği aksesuarla, çiçekler veya takılarla tasarıma kendi yaratıcı dokunuşunu yapma imkanı sunuyor. Doğal görünümlü saç modelleri ve belki de çıplak ayaklarla tamamlanan özgün kombinlerin belirleyici parçası oluyor.

Her kadın gelinlik seçimi için aylar öncesinden hazırlık yapmak istemeyebilir. Gelinliği gibi hayat tarzında da yalınlığı seçen gelin adayları, Oleg Cassini’ye gelerek aynı gün içinde gelinliğine kavuşabilir. Gerekli olursa, tadilat sürecini de en hızlı şekilde tamamlayabilir.

White Collection modelleri Metrocity, Ankamall ve Marmara Forum AVM’deki Oleg Cassini Nights mağazalarında yer alıyor.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık