Güzellik

Kurtarıcı 3 Sonbahar Makyaj Tüyosu

Sonbahar demek değişen hava şartları, rüzgar, nem, kuruyan cilt demek! Hal böyle olunca da makyaj yapmak, yapılan makyajın sabit kalmasını sağlamak oldukça zor. Size vereceğimiz tüyolar ile sonbahar makyajınızı hem kalıcı hale getirin hem de en zor anlar da kurtarıcı bir makyaj elde edin.

Koyu renk rujunuz yanınızda olsun!

Sonbahar demek kızıllar, bordolar demek. Doğanın sahip oldğu sıcak renkleri makyajınızda yansıtmanın da tam sırası. Hava ne kadar soğuk olursa olsun sıcak renkte bir ruj sizi gayet canlı göstermeye yardımcı olacaktır. Üstelik başka makyaj yapmasanız bile koyu renk bir ruj sürmek yüzünüze gerekli canlılık ve zindeliği verecektir.

Koyu dudak makyajı önerileri

http://www.hairpush.com/

Kahverengi Göz Kalemi ve Far Uygulayın!

Hava koşullarında far ve göz kaleminin dayanıklılığını arttırmak biraz zordur. Ekstra far bazı vs sürmek istemiyorsanız sonbahar mevsiminde soft gözler elde etmenin yolu kahverengi far ve kalemden geçiyor. Üstelik hava koşullarına rağmen kalıcılıklarıazalsa da gözlerinizi soft göstermeye devam edecektir.

Kalem yerine sadece far uygulamak da uzun süre kullanımınız için sizi rahatlatabilir. Uyguladığınız far özellikle kahve, bej ve açık renk tonlarında olursa gün içerisinde daha çok dayanır ve çok fazla tazelemenize gerek kalmaz.

pinterest.com

pinterest.com

Allıklarda Renk Değiştirme Vakti!

Yazın genellikle kullandığımız, shine yani simli allıkları biraz geri plana atma vakti geldi. Hava koşullarının değişmesi ve ışığın farklı kırılmaları sonucu yüzümüz sonbaharda daha solgun ve mat gözükür. Bu sebeple allık renklerini de sonbahara uygun şekilde seçmelisiniz. Daha mat allıklar, bordo ve gül kurusu renkler yanaklarınızda hem daha uzun süre kalır hem de daha soft bir görünüm sağlar.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık