Erkek Modası

Kış 2015 Erkek Modası

Erkekler, her ne kadar moda olan şeyden kaçsa da artık yeniyi denemek için daha cesurlar. Bazı erkekler delinse de eskise de aynı tişörtü giymekten vazgeçemezler. Buradan da erkeklerin kıyafetleriyle ilgili değişikliklere çok da açık olmadığını söyleyebiliriz. Erkekler kıyafetlerini değiştirmeye yanaşmazken, moda dünyasında erkek giyiminde atılan büyük adımlarla, belirli tarzların iyice göze çarpmasıyla bir çok erkek giyim tarzını değiştirmeye cesaret edebildi.

Erkek modası elbette kadın modası kadar değişken değil. Fakat erkekler de artık aksesuarlarla ya da renklerle oldukça farklılaşabiliyor. Üstelik kadınlarınki kadar fazla kıyafete de ihtiyaç duymadan. Erkek modası aslında zaman zaman kadınların beğenilerine odaklanmış. Bu şekilde de erkekler, sürekli takım elbise ile gezen beyfendiler olarak hayal edilmiş. Zaman ilerledikçe aslında erkek modasının kadınlarda olduğu gibi, kendini anlatma, karakterini ifade etme biçimi olarak kullanılmaya başlandı. İşte bu noktadan sonra da erkek modası biz kadınları çok mutlu etti.

Kış 2015 erkek modasında da, bu sene aksesuarlar ön planda. Erkek renkleri olarak nam salmış soluk ve koyu renklerin yanında, hafif bir renklilik sağlayacak aksesuarlar da göze çarpar hale geldi.

Kış 2015 Erkek Modası - büyük atkılar

Kış 2015 Erkek Modası – büyük atkılar

Kış 2015 Erkek Modası için en beğendiğimiz noktadan yani aksesuarlardan başlayabiliriz. Erkekler artık yalnızca kız arkadaşlarının ördüğü atkıları takmıyor. Büyük şal benzeri atkıları da kullanıyorlar ve bizce bu uzun boylu erkeklere çok yakışıyor. Elbette boynunuza bir battaniye atarak abartmamak da lazım ama büyük atkılar Kış 2015 sezonunda da oldukça moda.

Kış 2015 Erkek Modası

Kış 2015 Erkek Modası

Erkek modası elbette sadece büyük atkılarla sınırlı değil. Beyaz tişört ve ceket ikilisi de her zaman dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak kombinlerden. İster beyaz tişört ister beyaz gömlek, erkekte beyaz her zaman dikkat çekicidir. Elbette bunu çok iyi jean ile kombinlemelisiniz. Üzerinize tam oturan bir kalıpla ister dar ister bol ama mutlaka bacaklarınızı fit göstermeli. Belki bu zamana kadar denemediniz ama kısa paça pantolonları da mutlaka denemelisiniz. Kısa paça derken aman dikkat. Yalnızca bilek kemiğiniz görünecek kadar olmalı kısalık. Altına da temiz ve düzgün görünen bir spor ayakkabı ya da spor tarzda bir klasik ayakkabı giyebilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık