Dizi Modası

Kiralık Aşk 19. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk’ın geride bıraktığımız 19. bölümünde Defne ve Ömer’in yakınlaşmaları, İz’in Ömer’i tavlama telaşı, Ömer ve Sinan’ın ortaklığı ayırması gibi gündemlerle dopdolu geçti. Dizi kıyafetleri açısından da dolu dolu modellerle geçen Kiralık Aşk’ın 19. bölümünün detaylarını, dizideki kıyafetleri ve markalarını sizlerle paylaşalım istedik.

Kiralık Aşk 19. Bölüm Defne’nin Kıyafetleri

Defne’nin Mavi Payetli Ceketi

Defne’nin Kiralık Aşk 19. bölümünde gece davetinde giydiği payetli ceket gerçekten çok şık ve özel bir parça. Payetli ceket Twist markasına ait.

kiralik_ask_19_bolum_defne_payetli_ceket

Bu payetli ceketi siz de özel davetlerinizde tercih edebilirsiniz. Alt kısmında yer alan şifon detayın sağladığı transparanlık için kısa etek ya da kumaş şort giyebilirsiniz.

 

kiralik_ask_19_defne_payetli_ceketDefne’nin Kiralık Aşk’ın 19. bölümünde giydiği beyaz göbeği açık ve dökümlü bluz Dilvin markasına ait.

kiralik_ask_19_bolum_defne_pantolon_flare

Defne’nin giydiği siyah flare pantolon çok da yabancı olmadığımız Oxxo pantolonlarından biri. kiralik_ask_19_bolum_defne_beyaz_bluz

Defne’nin 19. bölümde giydiği bordo deri ceket Fabrika markasına ait.

kiralik_ask_19_bolum_defne_deri_ceket

Buse’nin giydiği transparan bluz Twist markasına ait tekparça full transparan olarak satılmaktadır. İçerisinde Buse gibi farklı modelde giysiler giyerek kombinleyebilirsiniz.

kiralik_ask_19_bolum_sude_transparan_bluz

Yasemin’in giydiği özel tasarım yeşil elbise Arzu Kaprol tasarımı.

kiralik_ask_19_bolum_yasemin_yesil_elbise

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık