Dizi Modası

Kaderimin Yazıldığı Gün – Hatice Şendil Dizi Kıyafetleri

Bu yazımızda Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin başrol oyuncusu Hatice Şendil’in yani dizideki ismi ile Elif’in dizide giydiği kıyafetleri, markalarını ve stilini mercek altına aldık.

Hatice Şendil dizi kıyafetleri dizinin başladığı günden beri çok konuşuluyor ve kıyafetlerin markaları merak konusuydu. Sizler için en çok konuşulan dizi kıyafetlerini ve markalarını yazdık!

hatice şendil gelinlik

hatice şendil gelinlik

Hatice Şendil’in Dizide Giydiği Gelinlik

Yakında gerçek hayatta gelinlik giymeye hazırlanan Hatice Şendil, kendi düğününden önce Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Elif olarak gelinlik giydi. Göğüs dekoltesi derin olan ve bolca taş içeren bu gelinlikle Elif gerçekten harika gözüküyordu. Elif’in yani Hatice Şendil’in giydiği gelinlik Özlem Süer imzası taşıyor.

Elif’in Mavi Geceliği

Dizide doğum yapan Elif, lohusa iken giydiği bu mavi saten gecelik gerçekten çok şık. Mavi saten geceliğin ve sabahlığın markası Zeki Triko.

kaderimin_yazildigi_gun_dizi_kiyafetleri_elif

Elif’in 29. bölümde giydiği kırmızı elbise Nocturne markasına ait. Elif’in bölümlerde sıkça klasik tarzda ama farklı detaylarla stil oluşturmasını sağlayan elbiselerle sıkça görüyoruz.

kaderimin yazıldığı gün kırmızı elbise

kaderimin yazıldığı gün kırmızı elbise

Elif’i elbiselerle görmeye devam ediyoruz. Dizinin senaryosu gereği uzun bölümlerde Elif’in hamileliği sürdü. Hamile kıyafetlerini  de bol bol gördüğümüz bölümlerde çok konuşulan elbiselerden birisi de Elif’in pembe elbisesiydi. Pembe elbisesinin markası Berrin.

kaderimin_yazildigi_gun_dizi_kiyafetleri_elif_pembe

Elif yani Hatice Şendil’in dizideki stilinden biraz bahsedecek olursak dizideki karakteri gereği sakin yapılı, mahçup ve hanım bir karaktere sahip. Bu sebeple de giydiği kıyafetlerde klasik tarzda parçaları daha sık görüyoruz. Bol bol etek, bluz ve elbise ile her bölüm karşımıza çıkan Elif’in dizi kıyafetlerindeki renk seçimi ise lacivert, siyah, kırmızı ve pembe tonları ile bol bol da beyaz renk tercih ediliyor.

Kaderimin-Yazildigi_gun-Elif-gri-siyah-elbisesi

Elif’in stilini tamamlayan saç ve makyajından bahsedecek olursak; Elif genellikle saçlarını açık bırakıyor ve üstten arkaya topluyor. Bu ssaç şekli yarattıkları hanım, sakin bir kadın karakterini de desteklemiş ve tamamlamış oluyor. Elif’in yoğun bir makyaj yaptığını görmüyoruz. Bu yine sade bir stile sahip karakter yaratmak istedikleri ve saf bir ifade vermek istedikleri için. Elif gibi bir ifade isterseniz no make up dediğimiz makyaj yokmuş gibi makyaj tekniklerini uygulayabilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık