Güzellik

Hande Erçel ile 2017 Kış Makyajı Trendleri

Hande Erçel ile 2017 kış makyajı trendleri fikri, aslında tüm kusurlarıyla mükemmel görünen ve çok sevdiğimiz oyuncu Hande Erçel’in son zamanlardaki makyajlarından ilham alarak hazırladığımız bir makyaj dosyası. İlerleyen haftalarda, ünlülerle makyaj stillerini inceleyeceğimiz yazıların devamı gelecek. Eğer Stil Önerileri’nde görmek istediğiniz ünlüler varsa bize yorum olarak bırakabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

hande_ercel_makyajsiz_hali_

Hande Erçel makyajın asla yapay durmadığı ve yalnızca güzelliğini vurguladığı bir genç kız. Üstelik yaşından büyük görünmek için farklı makyaj hileleri de denemiyor. Bu yüzden Kış 2017 Makyaj stilleri için Hande Erçel’den ilham aldık.

Hande Erçel Makyajsiz

Hande Erçel Makyajsiz

Hande Erçel’in makyajsız hali internette en çok merak edilen konulardan biri. Aslında 20’lerinde biri için çok da merak edilecek bir konu değil bizce ama yine de Hande Erçel’in makyajsız hali merak edenler için burada.

hande_ercel_makyajsiz_hali_1

2017 Kış Makyajı trendlerinde tıpkı Hande Erçel’in de uyguladığı gibi yoğun göz makyajları var. Bol maskara ve hafif bir dumanlı görünüm ile 2017 kış makyaj trendlerini kolayca uygulayabilirsiniz. Biraz daha detaylandırmak gerekirse, göz makyajları eskisi gibi standardın dışına çıkaran biraz daha kişiye özgü olmaya başladı.

hande_ercel_makyajsiz_hali_3

Her zaman iyi bir göz makyajı için eyeliner olmazsa olmaz olarak görülürken, 2017 kış makyaj trendlerinde eyelinerlara çok az rastlıyoruz. Genellikle göz şeklini belirginleştirmek için, üst kirpik diplerine hafif dumanlı görünmesi için yumuşak göz kalemleri uyguluyor ve dağıtıyoruz. İşte bu çabasız görünümü bol maskara ile tamamlarsanız, kusursuz bir makyaj elde etmeye bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

hande_ercel_makyajsiz_hali_3

Hande Erçel’in makyaj stilini incelediğimiz, tam da 2017 makyaj trendlerine uygun bir ten makyajı yaptığını görüyoruz. Ağır fondötenler ve bu tür ürünlerin ciltte bıraktığı o tuhaf renkten olabildiğince uzaklaştığımız bir yıl olarak 2017. Makyaj trendlerinde, geçtiğimiz yıllar nasıl farlara yatırım yapıyorsak, bu kez de fondötende farklılaşmaya başlayacağız.

hande_ercel_makyaji

2017 kış makyaj trendlerinde ten makyajı gözlerden sonra en dikkat çeken yer olacak. İnce yapılı ve hafif ıslak görünümler son derece trend haline geliyor. Geçtiğimiz yaz kullandığımız toz aydınlatıcıların yerine daha kremsi formda ve simsiz, tamamen ışığı yansıtan aydınlatıcılar oldukça fazla karşımıza çıkacak.

hande_ercel_sonbahar_makyaji_2016

2017 Kış makyaj trendlerinin bir diğer olmazsa olmazı da yüz kontürü. Kremsi ya da toz ürünleri kullanmanız tamamen sizin el alışkanlığınıza kalmış durumda. Fakat yine de bu kış, kontür uygulamalarının yerini tamamen hafif şekilde bir bronzer kullanımının alacağını da söylemeden edemeyeceğiz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık