Erkek Bakımı

Erkeklerin Sahip Olması Gereken Uygun Fiyatlı Cilt Bakım Ürünleri

Erkekler cilt bakımında kadınlar kadar ürün kullanmayı sevmediği gibi kadınlar kadar bir kreme çok para verecek kişiler de olmuyor. İstisnalar varsa da erkeklerin bakım ürünlerine çok fazla para harcamadığını biliyoruz. Erkeklerin cilt bakımına verdiği önem her geçen gün artarken biz de uygun fiyatlı ve her erkeğin mutlaka kullanması gereken, cilt bakım rutini oluşturması gereken bakım ürünleri listeyelim, bakımlı erkeklere destek olalım istedik! İşte uygun fiyatlı ve erkeklerin mutlaka kullanması gereken cilt bakım ürünleri!

Erkekler Mutlaka Peeling Yapmalı!

Erkek cildi kadınlara göre her zaman daha yağlıdır. Bu sebeple de özellikle ergenlik döneminde erkeklerin cildinde yoğun bir sivilce görünümü de oluşur. Sivilce düzenli bakım ve biraz da yeme-içmeye dikkat edilerek kolayca kontrol altına alınabilir. Biz gelelim peeling konusuna! Erkek cildinin de düzenli bakıma ve temizliğe ihtiyacı var. Peeling özellikle ölü deriyi atmak, yağ dengelemek ve cildi parlak ve sağlıklı göstermek için oldukça önemli. Üstelik peeling için çok para dökmenize de gerek yok. En iyi peeling ürünü türk kahvesinin telvesi ya da filtre kahve tozu! Telveyi alıp yüzünüzde ve cildinize ovarak uygulayabilirsiniz.

Erkekler için kahveli yüz peeling tarifi için tıklayın!

erkek_kahve_peeling

Erkekler için peeling ürünleri!

Eğer biz tarifle kahve ile uğraşamayız diyorsanız piyasadan uygun fiyatlı ürünler satın alarak peeling yapabilirsiniz.

En uygun fiyatlı ve performanslı ürün Neutrogena’nın 3 ü 1 arada temizleme jeli. Günlük bakımınızın bir parçası olabileceği gibi haftalık peeling maskesi olarak da kullanabilirsiniz. İndirim dönemlerinde 11 TL gibi fiyatlara bulabilirsiniz. Bunun dışında Nivea’nın arındırıcı peeling i de kullanabileceğiniz uygun fiyatlı ürünlerden biri.

Erkek cilt bakımı- peeling ürünleri

Erkek cilt bakımı- peeling ürünleri

Biraz para vereyim derseniz erkeklere özel geliştirilmiş peeling ürünlerini Clinique, Biotherm ve Kiehl’s gibi markalarda bulabilirsiniz.

Erkekler için kil maskesi

Erkek cildi kadınlara göre daha yağlı olur demiştik. Bu sebeple erkek cildinde yağ dengesi oldukça önemli. Yağ dengesini en iyi sağlayan cilt bakım ürünleri ile kil ve kil içerikli ürünler. Aktardan alacağınız temiz bir kili biraz sulandırıp cildinize kil maskesi yapabilirsiniz. Bu karışımla uğraşmak istemezseniz hazır kil maskesi satın alarak doğrudan uygulayabilirsiniz. Dermokil’in erkekler için geliştirmişd olduğu kil maskelerini tavsiye ederiz. Üstelik genç ve yetişkin erkekler için farklı içerikte ürünleri de bulunuyor.

Erkeker cilt bakım ürünleri kil maskesi

Erkeker cilt bakım ürünleri kil maskesi

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık