Aksesuar Modası

En Şık Bot Modelleri 2016

Sokak modasından ilham almaya başladığımızdan beri, bot başlı başına şık bir aksesuar halini aldı.  Eskiden yalnızca kışlık bir ayakkabı iken, şimdi tam anlamıyla bir modanın olmaz olmaz parçası. Hal böyle olunca bir kez daha sizlere en şık bot modelleri 2016 konulu bir yazı hazırlayalım istedik.

Bir çok ayakkabı markasının yanında bir çok giyim markası da bot satıyor artık. En şık bot modelleri 2016’nın da elbette bir favori listesi. Bu yüzden yalnızca en sevdiğimiz modelleri sizlerle paylaşacağız.

Zara Bot Modelleri 2016 - 2017 Kış

Zara Bot Modelleri 2016 – 2017 Kış

Zara bot modelleri 2016 yılının aslında en öne çıkan modellerini derlemesiyle oluşmuş. Bir çok önemli ayakkabı markasının modellerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyon ve fiyatlar oldukça ilgi çekici. Ayrıca Zara Online Alışveriş sitesi de açıldığına göre, mağazalarda bulamadığınız parçaları internetten sipariş edebilirsiniz.

2016-2017 Kış H&M Bot modelleri

2016-2017 Kış H&M Bot modelleri

H&M bot modelleri 2016 yılının favorileri arasında son dakika girenlerden. Aslında Zara ile benzer modelleri üretse de, uygun fiyatı sayesinde, uzun süreli kullanmayacaksanız ve tamamen bir kombinin tamamlayıcı aksesuarı olarak kullanacaksanız çok uygun bir hale gelebilir. H&M online alışveriş işine henüz girmedi ama kimbilir belki de ısrarlara dayanamaz.

Sokak Modası Bot Modelleri 2016

Size biraz da sokaklardan ilham almanız için bot modelleri derliyoruz. 2016 kış bot modelleri gerçekten de kombinlerin en şık parçaları haline gelebiliyor. Özellikle yazın ayağımızdan çıkmayan spor ayakkabıların yerini daha kadınsı görünen ve her kombine kusursuz uyum sağlayan botların alması bizi de oldukça mutlu etti.

En Şık Bot Modelleri ve Kombinleri

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık