Düğün

En İyi Düğün Giriş Müzikleri

Uzun bir süredir beklediğiniz gün yaklaşıyor. Düğün gelin ve damadın en özel günlerinden biridir. İşte bu düğünün en önemli anlarından biri de gelin ve damadın salona girdiği ve piste doğru yürüdüğü anlardır. Düğün giriş müziği eşliğinde salona girdiğinizde hissettiğiniz heyecanı konuklarınıza da hissetirebilirmek önemli bir noktadır. Konuklarınızın dikkatlerini çekmek ve heyecanlandırmak için düğün giriş müziğinizi seçerken dikkatli olmalısınız. Eğer siz de en iyi düğün girişi müzikleri neler diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Çoğu düğün birbirini uzun süredir görmeyen misafirlerin buluşma yeri oluyor. Bazı düğünlerde ise gelinle damadın girişinin kaçırılması gibi talihsizlikler yaşanabiliyor. İşte böyle olaylardan kaçınmak için misafirlerinizin dikkatini çekecek tüylerini diken diken yapacak giriş müzikleri tercih etmelisiniz. İşte bu yüzden giriş müziğinde mutlaka heyecan olmalıdır.

En iyi düğün giriş müzikleri

En iyi düğün giriş müzikleri

1.    Amelie Film Müziği

Son yıllarda en iyi düğün giriş müzkleri arasında film müzikleri oldukça popüler. Bunların başında da Amelie filminin müzikleri geliyor. Amile film müzikleri tam da bir düğünde olması gereken enstrümanları ve duyguları barındırıyor. Düğün salonuna giriş yaparken bu müzikle hem siz hem konuklarınız heyecanı kalbinizde hissedeceksiniz!

2.    Bruno Mars-Marry You

Geçtiğimiz yıllarda düğünlere damgasını vuran diğer bir düğün şarkısı ise Bruno Mars’ın Marry You şarkısıydı. Hem sözleri hem de ritmiyle bir düğüne yakışabilecek en güzel şarkılardan biri. Siz de düğün giriş müzikleri arasından seçim yaparken mutlaka dinlemelisiniz.

3.    Sia-Chandelier

Farklı ve aynı zamanda sizi heyecanlandıracak bir arayışı içindeyseniz bu senenin de popüler şarkılarından biri olan Chandelier’e bir şans vermelisiniz.Sia’nın sesiyle eşsizleşen bu müzik girişinizi de unutulmaz yapacaktır.

4.    Jennifer Lopez-Let’s Get Loud

Eğlenceli ve hareketli bir girişle de tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bunun için Jeniffer Lopez’in unutulmaz parçalarından Let’s Get Loud çok isabetli bir tercih olacaktır. Siz de böyle farklı bir giriş düşünüyorsanız bir dinleyin deriz!

en_iyi_dugun_giris_muzikleri_1

5.    American Authors-Best Day of My Life

Yine ilginç ve hareketli bir giriş yapmak istiyorsanız Best Day of My Life şarkısını da en iyi düğün giriş müzikleri listenize eklemelisiniz. American Authors imzası taşıyan şarkı tam da akıllara kazınacak bir giriş ambiansı yaratacaktır.

6.    Füsun Önal-Senden Başka

Eğer hoşunuza gidiyorsa eski Türk pop müzikleri de düğün giriş şarkınız için uygun olabilir. Senden Başka parçası hem özel hem de ilgi çekici bir giriş yapmanız için uygun bir düğün giriş şarkısı olacaktır.

7.    Asu Maralman-Bal Gibi Olur

Yine eski Türk pop müziği parçalarından birisi olan Bal Gibi Olur da girişiniz için hem farklı bir konsept oluşturacak hem nostaljik bir hava yaratmanızı sağlayacaktır.

8.    Goran Bregovic-Chupchick

Enstrümental müziklerden hoşlanıyorsanız Goran Bregovic’in eşsin tınılarını da çok seveceksiniz. Özellikle Chupchik hem hareketli hem de eğlenceli bir girişle konuklarınızın tüm dikkatini sizlere çekecektir.

9.    The Piano Guys-Over The Rainbow

Daha dingin ve yavaş bir giriş planlıyorsanız romantik müzikler size daha uygun olacaktır. Bunun için The Piano Guys’a ait olan Over The Rainbow şarkısına bir şans verebilirsiniz.

10. Eleni Karaindrou- Eternity Theme

Ya da bu tarz bir giriş için yine uygun olacak bir parça ise Eleni Karaindrou’dan Eternity Theme olacaktır. İsmi gibi sonsuzluğu yansıtacak bir parça, düğün gününüzün başlangıcı için güzel bir seçim olacaktır.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık