Aksesuar Modası

Büyük Taşlı Kolye Trendi ve Kombin Önerileri

Büyük taşl kolyeler birkaç sezondur vitrinleri süslüyor. Yazın basic tişörtler ya da elbiselerle kullanmaya alıştığımız büyük taşlı kolyeleri bu sezonda birçok kombin içerisinde kullanabilir ve harika bir görünüm elde edebiliriz.

Büyük taşlı kolyeleri seçerken taşın kalitesi, kolyeyi oluşturan renkler, taşların dizilimi ve kolyenin tasarımı gereği abiye durup durmaması, boyun ve omuz genişliğine göre kolyenşn ve taşların büyüklüğü gibi birçok özelliğe dikkat etmelisiniz.

http://www.etsy.com/listing/157985561/mint-green-jewel-crystal-statement?ref=market

http://www.etsy.com/listing/157985561/mint-green-jewel-crystal-statement?ref=market

Büyük taşlı kolyeleri tercih ederken kıyafetinizin rengi oldukça önemlidir. Hem kolyenin öne çıkması hem de taşların görüntüsünün güzel olması gibi nedenlerden dolayı altına giydiğiniz kıyafetlerin renk ve desenlerini uygun seçmelisiniz. Beyaz, siyah, bordo ve lacivert gibi giysiler büyük taşlı kolyelerle en kolay kombinlenebilen kıyafetlerden biridir.

http://www.bhg.com/beauty-fashion/fashion/statement-necklaces/?socsrc=bhgpin011015wearwithvnecks&page=2&crlt.pid=camp.tLPiNiXfOLno

http://www.bhg.com/beauty-fashion/fashion/statement-necklaces/?socsrc=bhgpin011015wearwithvnecks&page=2&crlt.pid=camp.tLPiNiXfOLno

Büyük taşlı kolyeleri kombinleyebileceğiniz giysilerden biri de ceket ve tişörtlerdir. Özellikle bir yere giderken ne giyeceğiniz konusunda kafanız karışıksa büyük kurtarıcı olacak bir kombin olarak ceketlerle büyük kolyeleri kombinleyebilirsiniz.

http://lulusdotcom.tumblr.com/

http://lulusdotcom.tumblr.com/

Büyük taşlı kolyeleri kombinlerken kıyafetlerin yaka kesimleri de oldukça önemlidir. Yaka modelleri ile kolyenin modelinin uygun olması gerekir. Üçgen inen bir kolye modeli ile v yaka giysileri kullanmanız daha doğru olurken bisiklet yaka giysi modellerine yuvarlak kesim büyük taşlı kolye modellerini tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Aynı zamanda boynunuzun uzunluğu, kıyafetinizin yaka açıklığı ile kolyenin büyüklüğü de oldukça önemlidir. Boynunuz kalın ve kısa ise büyük taşlı kolye modellerini kullanmaktan kaçının. Boynunuz uzun ve ince ise omuz genişliğinizde orta ise bu kolye modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık