Moda

2019 Yaz Modası ve Alışveriş Önerileri

2019 yaz modası parlak renkler ve desenler üzerine kurulu. Modayı yakından takip ediyorsanız mutlaka geçtiğimiz yaz sezonundan bu sezonun öne çıkacak renklerini farketmişsinizdir. Biz de bugün sizlerle 2019 yaz modasının öne çıkanlarını ve günlük hayatınızda kullanabilmeniz için alışveriş önerilerimi paylaşacağım.

2019 yaz modası deyince mutlaka parlak renkler ve uçuş uçuş elbiseler aklınıza geliyor değil mi? Elbette yaz demek rahat kıyafetler ince ve renkli kumaşlar demek ama 2019 yazı biraz daha hareketli geçeceğe benziyor.

2019 Yaz Renkleri

Parlak ve canlı renkler diyerek 2019 yazını size kısaca özetleyebilirim. Canlı ve parlak sarılar, turuncular hatta yeşiller bir çok farklı tonda pembeler bu yaz gardrobunuzu ele geçirecek! Renkleri kullanmak konusunda cesur değilseniz, 2019 yaz sezonu size bu cesareti verecek. Instagram hesapları renklenmeye başladıkça siz de canlı renkleri sevmeye başlayacaksınız.

2019 Yaz modası desenlerin de yılı oluyor. Klasikleşen yaz çiçekleri bu yıl daha birbirinden farklı renkleri aynı kumaşta buluşturuyor. Biraz zıtlıklardan biraz da ilüzyonlardan ilham alabilirsiniz.

Bir kaç yıl önce moda olan ince örme triko elbiseler bu yıl da plajlarda olacak. Kumaşlarda ve desenler daha çok el işi ve kişiselleştirilmiş kıyafetler ön plana çıkıyor.

2019 Yaz Sezon Alışveriş Önerileri

2019 yaz yeni sezon alışverişinize çıkmadan önce mutlaka gardrobunuzu elden geçirin. Tüm tek renk tişörtleri yakın yerlere koyun. Bu yıl düz tişörtleri aksesuarlarla kişiselleştirme yılı olacak! Gözün farklı aksesuarlarda olsun!

Yeni sezon alışverişine çıkarken, yukarıda seninle paylaştığım renklerde iddialı parçaları satın alabilirsin. Özellikle sade bir tarzın varsa, stilini hareketlendirmek için bu parçaları kullanabilirsin. Değişen dolar kuruyla yükselen fiyatlara karşı mutlaka, bu tür parçaları iyice araştır. Pasajlara, instagram hesaplarına bakmayı unutma.

2019 Yaz yeni sezon alışverişine elbiseler ile devam edebilirsin. Elbiseleri kombinlemek çok parçalı kombin yapmaktan çok daha kolaydır. Bu yüzden elbiselerini seçerken ‘bir gün giyerim’ diye değil, ‘bu bana forma olur, her gün giyerim’ düşüncesiyle bakmaya çalışın. Sezon trendleri geçici olabilir bu yüzden zıt renkli çiçek desenli elbiselerden gardrobunda 1 tane olması başlangıç için yeterli. Gardrobundaki eksiklere göre hareket edebilirsin.

Alışveriş için kendine kısa bir liste yapıp, aylık olarak ihtiyaçlarını bölebilirsin. Çok yakında 2019 Mayo ve Bikini Trendleri ve Modelleri yazımızı da burada seninle paylaşacağım. Bu yüzden alışveriş listende mayo bikini kısmını da eklemek için bizi bekleyebilirsin!

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık