Davet Stili

Yaz Düğünleri İçin Abiye Elbiseler Nasıl Seçilmeli?

En yakın dost ve akrabalarımızın düğünü için abiye elbiseler her zaman önceliğimiz olur. Yaz düğünlerinde de yaz davetlerine uygun abiye elbise seçimi yapmak çok önemlidir. Biz de bu yazımızda yaz düğünleri için abiye elbiseleri ve ünlü markalardan seçtiğimiz bu yaz moda olan elbiseleri inceleyelim istedik!

Yaz Düğünleri İçin Abiye Elbise Nasıl Seçilir?

Yaz düğünlerinin yapılabileceği birçok konsept var. Kumsaldan tutun tekne ya da kır düğünlerine birçok düğün çeşidini yazın görmek mümkün. Hal böyle olunca da abiye elbise seçimi oldukça önem taşıyor.

Kumsal ya da tekne gibi rüzgarlı ve aynı zamanda hareketin çok olduğu düğün mekanlarında daha hareket odaklı ve daha uçuşan elbiseler seçilebilecekken otel gibi alanlar için daha ağır elbiseler seçilebilir.

Gelin hep birlikte bu yılın yaz düğünleri için abiye elbiselerini inceleyelim!

Sagaza Madrid Düğün Abiye Elbise Modelleri

sagaza_madrid_abiye_dugun_elbise

Bu sene kendini göstermeye başlayan püsküllü elbise modası bizce 2018’de iyice parlayacak. Sagaza Madrid’in bu yaz düğünlerinde sıkça gördüğümüz püsküllü ve kat kat abiye modellerinin 2018 sezonunda da sıkça karşımıza çıkacağına eminiz.

Bu yıl çok moda olan bu püsküllü abiye elbiseleri en rahat kullanabileceğiniz mekanlar otel düğünleri! Bunun dışında kır ya da tekne gibi alanlar için hareket kısıtlılığı getirebileceğini söylemeliyiz.

sagaza_2018_dugun_elbise

Oleg Cassini Yaz Abiye Düğün Elbiseleri

gelinlikleriyle bildiğimiz Oleg Cassini markasının abiye elbise modellerinin de çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Geniş ürün yelpazesi ile birçok düğün konseptine uygun abiye elbise modellerini bulabilirsiniz.

yaz_dugun_abiye_elbise_2017_2018

Abiye elbise seçiminde etkileyici olacağım derken kombininizde dengesiz bir tercih yapabilirsiniz. Unutmayın ki tüm parçaların iddialı olması sizi geri plana atacaktır. Bu sebeple örneğin taşlı bir elbise tercih ediyorsanız takı vb. aksesuar detaylarında çok iddialı olmamanızda yarar var. Yine bu kadar iddialı elbise modellerinde makyaj ya da saçınızın aşırı dikkat çekmesi hoş olmaz. Dikkati tek bir yere sağlamalısınız.

yaz_dugun_abiye_elbise

Yaz düğünleri için abiye elbise seçerken rengine de çok dikkat etmelisiniz. Beyaz renkten gelinin hatrını düşünerek uzak dururken düğünün bulunduğu yer ve biliyorsanız diger detaylarına göre karar vermelisiniz. Sık tercih edilen fuşya, gece mavisi gibi renklerle pişti olmak yerine renk skalası daha geniş elbiselere yönelmelisiniz.

 

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık