Sokak Stili

Sokak Stili 2015 Yaz: Uzun Elbiseler

Uzun elbiseler özellikle penye türünde ve kalem etek modelinde sıkça karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıldan beri sıkça gördüğümüz bu elbiseler sokak stilinin anahtar parçaları. Bu uzun elbiseleri kombinlemek ise sanıldığı kadar kolay değil. Vücut şeklinize ve stilinize uygun bir kombin yapmanız gerektiği gibi aynı zamanda giydiğiniz zaman dilimine de uygun olmalı. İşte 2015 sokak stilinde görmeye devam ettiğimiz uzun elbise kombinleri için önerilerimiz!

Uzun Günlük Elbiseler 2015

Uzun elbiseleri seçerken öncelikle elbiselerin kesimlerine çok dikkat etmelisiniz. Elbisenin kesimi ile vücut şekliniz uygun olmalı, aksi halde günlük kullanımda stilinizi olumsuz bir şekilde göstermiş olursunuz. Eğer basen ya da kalçalarınız varsa kalem etek modelinde olan elbiseleri bir beden büyük seçerek kullanmanız daha hoş bir görüntü olur. Günlük elbise modellerine çok dar bir görüntü hoş olmayacaktır.

Uzun Günlük Elbiseler

Uzun Günlük Elbiseler

Uzun elbise modellerinden gömlek modeller özellikle yaz ve bahar kombinlerinde rahatça tercih edebileceğiniz modellerin başında geliyor. kombinlenmesi oldukça kolay olan bu parçalar basit bir sandalet ya da kısa bot ile birlikte hoş duracaktır. Gömlek model elbise tercih ederken de yine bel ve kalça oranınıza uygun gir model seçmelisiniz. İnce kumaş olacağı için hatlarını çok belli edebilir.

Uzun straplez model spor elbiseler ile özellikle yaz aylarında rahat tercih edebilecceğiniz ve şık duracak elbise modellerinden. Bu elbiseler yaz tatili bavulunuzda özellikle bulunmalı. Straplez elbise modeli tercih ederken genellikle saçlarınız toplu ya da salaş bir açıklıkta olmalı.

uzun günlük elbiseler

uzun günlük elbiseler

Uzun siyah penye elbiseler bu sokak stilinde en çok gördüğümüz modellerden. Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan bu uzun elbise trendini ilk öğrendiğimiz ve gördüğümüz modellerde genellikle siyah uzun penye elbiselerdi. Bu trand herkes tarafından sevilince özellikle siyah penye türevi elbiselerin daha farklı modelleri üretilmeye başlandı. Biz de farklılaşmanız ve stiliniz konuşturmanız adına siyah penye uzun elbise seçecekseniz farklı modeller seçmenizi öneriyoruz. Modagram bu konuda tercih edebileceğiniz markalardan biri. Yaz aylarında bu elbiselerin altına sandalet ya da toms modeli ayakkabıları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2015_sokak_stili_uzun_gunluk-elbiseler_modagram

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık