Sokak Stili

Etnik Tarzda Kombinler

Etnik tarz giysiler, mevsim kararsızlıkların sizi en şık gösterecek tarzlardan biridir. Özellikle mevsim geçişlerinde giysilerinize biraz rahatlık ve bira hereket katmak için birebirdir. Bu baharda başlayan etnik etki, yaza da uzandı ve plaj kıyafetleri dahil bir çok kombinin baş parçaları oldular.

Etnik tarz nedir?

Etnik tarz nedir diye sorular son zamanlarda sıkça karşılaştığımız sorulardan olmaya başladı. Her ne kadar etnik tarzda parçaları, aksesuarları beğensek ve satın alsak da tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyor olabilirsiniz. Etnik tarz, daha çok tribal desenlerin ve renklerin bir araya gelmesiyle oluşur. Renklerin enerjisiyle harmanlanan tribal desenler genelde rahat etki yaratan kumaşlarla kulanılıyorlar. Bazen flare pantolonlarda bazen de gömleklerde hatta çoğu zamanda aksesuarlarda karşımıza çıkabiliyor etnik tarz.

Etnik Tarz Giyim

Etnik tarzda giyim, yeni sezonla birlikte çeşitlenen modellerle rahatça bulabileceğiniz alanlara yayılıyor. Bir çok ünlü mağaza zincirlerinde etnik tarzda parçalar bulabilirsiniz. Şimdi sizlere etnik tarzda giyim kombinlerini ilham almanız için detaylıca inceliyoruz.

Etnik Tarz Giyim

Etnik Tarz Giyim

Etnik tarzda giysilerde flare pantolonların yüksek topuklu ayakkabılarla kombinlenmesinin şahane bir sonuç yarattığını görüyoruz. Etnik tarzda parçaları tek başlarına modern tarzda parçalarla birleştirebilirsiniz. Herhangi bir tarza ait parçaları kendi tarzınıza uydurarak kullanabilirsiniz. Bu akımı en son Kim Kardashian’nın üvey kız kardeşi ünlü model Kendall Jenner’ın festival stilinde de görmüştük.

Etnik Tarz Giyim

Etnik Tarz Giyim

Etnik tarz giyimin en çok kullanılan parçalarından biri elbette ceketler. Etnik desenleriyle dikkat çeken desenler, basic parçalarla birleştiğinde kombininizi tamamiyle şık bir görünüme kavuşturuyor. Bunun sebebi elbette kullanılan renkleri ve desenleri. Modern modellere adamte edilen tribal etnik desenlerle kullancağınız ceketle birlikte şıklık garanti!

Etnik Tarz Giyim

Etnik Tarz Giyim

Etnik tarz giyim genellikle baştan aşağı etnik değil, daha modernize edilmiş haliyle karşımıza çıkıyor. Ünlü modacılarında koleksiyonlarında etnik desenlere yer vermeleriyle modaseverler, etnik desenli modern parçalara bir çok butik ve mağaza sayesinde kolayca ulaşabiliyor. Hatta dilerseniz özel butiklerde, satın aldığınız ürünü nasıl kombinlemeniz gerektiğine dair de bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Etnik Tarz Giyim

Etnik Tarz Giyim

Etnik tarz giyimin sokak stilinde çok başarılı olduğunu söylemeliyiz. Özellikle seyahatlerde ve küçük şehir ya da kasaba sokaklarında fotoğraf çektirecekseniz etnik desenli elbiseler sizi çok şık gösterecek ve fotoğraflarınızın birer moda çekimi haline gelmesini sağlayabilir. Bu yüzden mutlaka etnik desenli ve üzerinize çok iyi oturan bir elbise edinmelisiniz.

Etnik Tarz Giyim

Etnik Tarz Giyim

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık