Sokak Stili

2016 Sokak Modası Trendleri

Hala 2015 yılındayız ama 2016’ya girmemize çok az kaldı. Ocak ayı itibariyle yeni yıl için alınan kararlar, özellikle dış görünüş ile ilgili olanlar uygulanmaya başlayacak. Hal böyle olunca da yeni trendleri yakından takip etmek gerekecek. Elbette siz her zaman olduğu gibi Stil Önerileri’nden tüm trendleri öğrenebileceksiniz.

Sokak Modası 2016

Sokak Modası 2016

2016 yılında sokak modası, emin olun biraz da derli toplu bir hal alıyor. Yani yıllar içinde instagramın da kendini geliştirmesiyle, biraz kombin nasıl yapılır, ne, neyle giyillir gibi sorulara görsel olarak yanıt bulduk.

2016 Sokak Modası Trendleri

2016 Sokak Modası Trendleri

Bu şekilde de daha iyi kombinler yapmaya başladık. Hatta adeta bir moda bloggerı edasıyla giyinip yürüyenler bile var. İyi giyinmek her zaman iyi hissettirir. İyi giyinmekten kasıt elbette size kendinizi iyi hissettirecek şeylerdir.

Sokak Modası Trendleri 2016

Sokak Modası Trendleri 2016

2016 sokak modası özellikle kısa vadeyi ele alırsak ocak şubat ayları oldukça soğuk geçeceği için şık kabanlar ve büyük renkli şallar, atkılar zamanı. Aslında bir çoğumuz bu kat kat giyinme işini seviyordur. Her kusuru gizleyebilir gibi sanki.

Sokak Modası Trendleri 2016

Sokak Modası Trendleri 2016

Herkesin beklediği renkli görünümü de bir şalla yakalamak oldukça kolay oluyor. Aksesuar kullanmak için harika bir dönem geliyor. 2016 sokak modası trendleri için tüm detayları sizinle elbette paylaşacağız. İlerleyen günlerde tüm trendler için detaylıca inceleme yazıları hazırlıyoruz.

2016 Sokak Modası Trendleri

2016 Sokak Modası Trendleri

Stil Önerileri instagram hesabımızı takip ederek de 2016 Sokak Modası Trendlerini yakalayabilirsiniz. Eğer kombinlerle ilgili sorularınız olursa, bize yorum olarak bırakabilirsiniz. Hatta bize sosyal medya kanallarımızdan da ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık