Sokak Stili

2015 Yaz Sokak Stili

2015 yazı geldi çattı! Sokak stiline dair vitrinlerdeki kombinleri incelerken, tatil planları yaparken yaz kıyafetlerini de yenilemeye başladık. Yaz sezonu için alışveriş yaparken size yardımcı olabilecek 2015 yaz sokak stilini inceledik ve kombin önerilerini hazırladık!

2015 yazında sokak stilinde en çok göreceğimiz temel parçalar arasında yine farklı kumaş ve kesim türlerinden oluşan şortlar var!

Yaz Şort Kombinleri – Sokak Stili

Şort kombinlerinde yaz aylarında en çok tercih edilen kumaş türü keten ve kot şortlar. Hem yaz aylarındaki sıcaklıklara uygun olması hem de kombinlerken farklı stil oluşturmaya geniş imkan vermesi sebebiyle yaz mevsimi için dolabınızda kot ve keten şortları mutlaka olması gerekiyor.

yaz şort kombinleri ve modelleri

yaz şort kombinleri ve modeller

yaz şort kombinleri ve modelleri

yaz şort kombinleri ve modelleri

Peki yaz aylarında şortları nasıl kombinleyeceksiniz? Şortlar tasarımları ve modelleri itibariyle günün farklı zaman dilimlerinde ve farklı mekanlarda özel kombinlerle sizi kurtaracak bir parça oluyor. Tatil bölgelerinde gündüz şort üzerine giyeceğiniz bol tişört ya da askılı bir gömlek ile casual bir stil yakalarken akşam saatlerinde üzerine giyeceğiniz bluz ve takacağınız bir kolye ile akşam yemeğine ya da eğlence mekanına hazır duruma gelebilirsiniz.

yaz şort kombinleri ve modelleri

yaz şort kombinleri ve modelleri

2015 Yaz Elbise Modelleri – Sokak Stili

2015 yazında yine en çok elbise modellerini göreceğiz. Elbise modellerinde yazın temasında uygun keten kumaşlar ve açık renklerin yanında bu sene oversize elbiseler, uzun penye elbiseler, gömlek elbiseler gibi farklı elbise modelleri öne çıkıyor.

2015 yaz elbise modelleri ve kombinleri

2015 yaz elbise modelleri ve kombinleri

 

Yaz elbise kombinleri için önerimiz mutlaka kot ceket ya da ince bir hırka ile akşam saatleri için kullanmak. Özellikle ince kot ceketler yaz elbiselerinin üzerine harika bir seçim. Elbise altına giyeceğiniz düz ya da topuklu sandalet ile de yaz kombininizi tamamlayabilirsiniz. Elbise altına spor ayakkabı giymek de bu sene sık sık karşılacağımız sokak stili arasında. Burada dikkat çekmek istediğimiz tek konu ayak numaranız. Eğer ayaklarınız büyükse elbise altında hoş bir görüntü oluşturmayacağı için kombinlenmesini çok önermiyoruz.

2015 yaz elbise modelleri ve kombinleri

2015 yaz elbise modelleri ve kombinleri

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık