Davet Stili

Nikaha Giderken Ne Giyilir? Saç Modeli ve Kombin Önerileri İle Birlikte

Prev1 of 6Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Nikah törenleri ülkemizde özellikle kapalı nikah salonlarında ve yaklaşık 1 saat törenler olarak gerçekleşiyor. Başka ülkelerde kilise ya da açık hava gibi farklı mekanlarda da gerçekleşebiliyor. Türkiye’de nikaha giderken doğru kombinleri yaparak giden kadın sayısı ne yazık ki çok az. Düğüne mi nikaha mı gittiğimizi iyi ayırt etmek lazım. Bu sebeple nikaha giderken ne giyilir, nasıl kombin yapılır ve nikaha giderken saç modelleri ve makyajınız nasıl olmalı bunları anlatalım istedik!

Nikaha giderken ne giyilir? Kombin önerileri!

Nikaha giderken nasıl bir tören ve mekanda olduğunu öncelikli olarak bilmelisiniz. Günümüzde kır alanlarında da farklı konsepte nikah törenleri yapılmaya başlandı. Biz bu yazıda daha çok sıklıkla tercih edilen nikah salonlarını baz aldık.

nikaha giderken giyeceğiniz kıyafet tam anlamıyla davet stilini temsil etmeli. Toplantı ciddiyetinden ve düğün eğlencesinden uzak bir kombin olmalı. Kapalı bir mekanda şık bir davete uygun bir kombinle gitmelisiniz. Bu kombinler neler mi? Gelin inceleyelim!

 

Prev1 of 6Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık